Çözümler

Bölgesel Teknik Destek Hizmetleri

CSC GRUP, Batı Karadeniz genelinde 5 ilde teknik destek hizmeti verilebilecek bir organizasyon yapısına sahiptir. Bölgesel 7x24 teknik destek hizmetlerinde, kurumlar ilgili destek hattımızı arayarak ilgili lokasyonlarda aşağıdaki destek hizmetleri seçeneklerinden yararlanabilmektedir.

CSC GRUP, HP’nin ana tedarikçisi ve aynı zamanda, kullanıcı ve yönetim ürün gruplarında ilk ve tek yetkili HP Businness Partner’i olması sayesinde, Türkiye’nin 7 bölgesi ve 81 ilindeki servis destek ağıyla üretici adına servis merkezlerinde ya da yerinde garantili servis hizmetlerini verebilmektedir.

Bölgesel 7x24 Teknik destek Hizmetleri başlığı altında sunduğumuz katma değerli hizmetlerimizin amacı, müşterilerimizde oluşabilecek donanım ve yazılım problemlerine en hızlı şekilde müdahale edilebilmesi, ileri düzey teknik bilgi gerektiren konularda profesyonel teknik kadrolarımızın bilgi ve tecrübelerinden müşterilerimizin IT birimlerinin etkin bir şekilde faydalanması, güncel teknolojilerin ve sağladığı kolaylıkların ihtiyacı olan müşterilerimize aktarılması ve son olarak da bilişim sektörüne yapılacak doğru yatırımların ihtiyaçlara yönelik olmasıdır.

Tüm Türkiye’de Bölgesel 7x24 Destek Hizmetlerimizden Yararlanın

CSC GRUP Düzce, İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Bolu, Zonguldak, Ankara, Bilecik, gibi illerde ve diğer tüm illerde müşterilerine uçtan uca yazılım, donanım, HP garanti ve servis hizmetlerini yüksek kalite standartlarında başarı ile sağlamaktadır.