Çözümler

Bulut Yedekleme Çözümleri

Veri yedeklemesinin kritik görevi, herhangi bir organizasyon için pahalı ve zorlu bir çaba olabilir. Neyse ki, Area basit ama ticari açıdan güçlü bir yedekleme çözümü sunuyor.

İster 5 ister 500 kullanıcılı bir kuruluş olun, Area sağlam ve uygun maliyetli bir bulut yedekleme çözümü sunabilir.

Verilerini yedekleyen şirketlerin çoğu, bunu ofislerindeki bir sisteme yapar. Bu, doğal bir felaket, yangın veya basit su hasarı durumunda, tüm iş verilerinin tahrip olma riskinin yüksek olduğu anlamına gelir.

Ancak bir şirketin verilerine yönelik en büyük tehdit yalnızca felaketten değil siber saldırıdan kaynaklanmaktadır. Fidye yazılım saldırıları, PC'leri 20 saniyeden daha kısa bir sürede silebilir ve tüm şirket sistemlerini dakikalar içinde temizleyebilir. Bu aynı zamanda kurum içinde olmaları durumunda yedeklemenizin bulaştığı anlamına da gelebilir.

Area’nın bulut bilişim çözümleri konusundaki uzmanlığı bizi bir bulut yedekleme hizmeti sağlamada ideal bir ortak haline getiriyor.

Sahip olduğunuz veri miktarını değerlendirmek için bir noktadan başlıyoruz ve önümüzdeki yıl için veri büyümenizi öngörmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Ardından, istediğiniz miktarda azaltılabilecek veya arttırılabilecek bir depolama miktarı belirliyoruz

Sistemler ve klasörler belirlendikten sonra, bulut sunucularımızda otomatik olarak çalışacak şekilde günlük bir yedekleme ayarlayacağız. Area 14 günlük standart bir veri saklama politikası uygulamaktadır, bu nedenle bir şirket gerekirse en son yerine eski bir yedeklemeye geri dönebilir.

Bazı sağlayıcıların aksine, düzenli olarak yedeklemelerin eksiksiz ve işlevsel olduğunu test ediyoruz. Bu, aniden verilerinize ihtiyaç duymanız durumunda kötü bir sürpriz yaşamayacağınız anlamına gelir.

Ayrıca veri yedekleme alımını bir dosya seviyesine kadar gerçekleştirebiliriz. Dolayısıyla, önemli bir belgenin veya dosyanın silindiğini tespit ederseniz, sizin için kurtarabiliriz.

Tüm veriler, buluta yedeklenirken şifrelenir.