Çözümler

Telefon Santral Çözümleri

irmamız, bir aboneden başlayıp binlerce aboneye kadar telefon santral çözümlerini sizin için sağlamaktadır. Ürün grubumuzda müşterilerimizin analog ve/veya IP kullanıcılı sistem taleplerini karşılayacak farklı niteliklerde ürtünler bulunmaktadır.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin günümüz koşullarında temel ihtiyaçlarını karşılayacak ve ileride büyüme aşamasında daha yetkin santrallere geçişlerini (IP tabanlı yapı) hazır altyapısı sayesinde kolaylaştıran, birden fazla şubesi olan orta ölçekli işletmelere düşük maliyetli ve esnek çözümler sunan bir santral sistemidir. Kurumunuz ihtiyaçları doğrultusunda hem analog kullanıcı hem de IP kullanıcıların bulunduğu hibrit bir santral mimarisi bu santral çözümüyle sağlanabilmektedir.

IP Santral ve Çağrı Merkezi çözümleri, günümüzde içinde bulunduğumuz internet, teknoloji ve iletişim platformunda klasik analog santrallerin yerine geçmektedir. Yeni nesil bir IP/PBX telefon santral sistemi, tüm sabit ve mobil telefonlarınızı, internet ağı ile bütünleşik bir platform üzerinde birbirine bağlar ve yönetir. Bu şekilde dünya üzerinde kurumumuz çalışanları nerede olursa olsun IP santralinize ofis içi dahili abone olarak, birbirleriyle ücretsiz konuşabilir ve ayrıca internet üzerinden çok ucuz maliyetlerle dünyanın her tarafını arayabilirsiniz.

Her ölçekteki işletmenin görüntülü ve sesli iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, yazılım ve donanım tabanlı telefon santralları. İhtiyaç ve kurumunuzun büyüklüğüne göre uygun ürünleri bulabilirsiniz;