Çözümler

Baskı Çözümleri

Baskı Merkezi ve Sayfa Başı Dokümantasyon Yönetimi

Csc Grup, dokümantasyon projelerinde HP’nin iş ortağıdır.

Yapmış olduğu projelerde HP donanım ve yazılım çözümlerini kullanarak, HP ile birlikte kurumsal müşterilerde pek çok başarılı projeyi gerçekleştirmiştir.

Gerçekleştirdiği projelerde merkezi ve bölgesel hizmetleri kesintisiz olarak sunmaktadır.

Dokümantasyon projelerinde, HP donanımları ile müşterilerinin yazdırma, fotokopi, faks, tarayıcı, e-posta gönderme gibi tüm dokümantasyon ihtiyaçları karşılanmaktadır. Yazılım çözümleri ile tüm bu süreçlerin yönetilmesi, raporlanabilmesi, kesintisiz ve kontrol edilebilir şekilde sürdürülmesi sağlanmaktadır.

   
Donanım Çözümlerimiz;
HP’nin son teknolojilerini içeren Laser, Inkjet, Designjet, Yazıcı, Mfp ve renkli ürün aileleri ile kurumlara toplam baskı hizmetleri sunmaktayız.
Renkli Baskı Çözümlerimiz;

Büyük baskı projelerinde veya sektör ortalamalarında Kurumların yaptığı baskıların %10 – 15 kadarı renkli baskılardan oluşmaktadır. Renkli baskılar kontrol altında tutulmadığı zaman Kurumların yaptığı baskı harcamalarının %75’ini oluşturmaktadır. Bu yüksek harcamanın nedeni Kurumların, renkli baskılarını ekipmanın ucuz olduğunu zannettikleri inkjet ekipmanlara yönlendirmelerinden kaynaklanmaktadır.

Bunun yerine doğru analiz yöntemleri ile Kurumların renkli baskılarını kontrol altına almaları ve harcamalarını azaltmaları gereklidir. Renkli doküman projelerinde amaç mümkün olduğu kadar renkli baskıyı siyah beyaz baskıya yönlendirmek ve oluşacak olan baskının gerçekten gereken kısmını renkli olarak bastırmak olmalıdır. Bu ancak gücünü deneyimlerinden alan kurumların ortaya koyabileceği bir yaklaşım şeklidir.
Yazılım Çözümlerimiz;
Kullanılan yazılım çözümleri ile yönetilebilir, raporlanabilir, güvenli ve kontrol edilebilen bir dokümantasyon ortamı sağlamaktayız.    

Akıllı Baskı Çözümleri
 

Güvenli Baskı Almanızı Sağlıyoruz...

Ağ üzerindeki HP Yazıcı ve MFP ürünlerinden alınacak çıktıların şifrelenerek doküman baskı sistemlerinde üst düzey bir güvenlik seviyesi sağlanır. İstenildiğinde kişiye özel şifre verilen dokümanlar yaratılabilir.

Güvenlik uygulama yöntemlerimiz aşağıdaki gibidir;

Kart okuyucu, Pin kodlu ve Parmak İzi okuyucu güvenlik sistemi. Güvenlik sistemleri sayesinde kullanıcılar, baskılarını almadan önce kontrol ederek doğru baskı aldıklarını teyit ederek baskı alırlar, yanlış baskı almak üzere olduklarını farkederlerse gönderilmiş olan baskı iptal edilebilir.
 Detaylı Rapor Almanızı Sağlıyoruz…
Kullandığımız raporlama yazılımları ile baskı cihazlarınızdan kullanıcı, ürün ve departman bazlı detaylı raporlar almanızı sağlıyoruz. Çözümlerimiz sayesinde; müşterilerimizin toplam baskı hacimlerini kolayca görme, bunları departmanlar arası ayırabilme ve kişisel olarak gözlemleme imkanı elde eder. Bu verilerden yola çıkarak; gereksiz baskılar engellenir, bölümlerin baskı giderleri net görülebilir ve yıllık bütçe planlaması doğru bir şekilde yapılabilir.
 

Yönetim Kolaylığı Sağlıyoruz…

Ağ sistemleri içerisindeki MFP ve Yazıcıların standart bir Web Tarayıcı kullanarak uzaktan erişim yöntemi ile kurulum, konfigürasyon ve yönetimini sağlayarak operasyon ve yönetim kolaylığı sağlıyoruz. Cihaz arıza ve sarf durumlarını detaylı bir şekilde raporlayabilmesi ve alarm durumunda daha önce belirlenen adreslere e-posta gönderme özelliği sayesinde kolaylıkla müdahale edilebilen yönetilebilen operasyon ortamı yaratılabilmektedir.

Digital Gönderim Yazılımı Kullanarak;

Basılı durumdaki dokümanların taranarak bir e-posta adresine, bir arşivleme uygulamasına veya doğrudan bir yazıcıya gönderilmesini sağlayan teknolojisi sayesinde operasyon kolaylığı sağlanır. Fax yerine e-posta özelliği kullanıldığı için fax maliyetleri ortadan kaldırılır. Active Directory, LDAP ve Fax Server entegrasyonları yapılarak yönetim ve uygulama kolaylığı sağlanır.
 

Dokümantasyon Projelerimizde Profesyonel Servis Hizmetleri Sunuyoruz…

Merkezi ve bölgesel tüm operasyonel çalışmalarınızda profesyonel teknik ekibimiz ile, Türkiye’nin her yerinde, müşterilerimizin isteğine göre profesyonel servis hizmetleri vermekteyiz.

Kurumların baskı ve dokümantasyon işlerini tamamen üstlenen CSC GRUP, müşterilerinin ihtiyaçlarını her açıdan karşılayacak, kolay ve iyi yönetilip izlenebilen bir sistem kurmaktadır. Tüm bunların yanında kurumların baskı ve dokümantasyon sistemlerinden maksimum düzeyde yararlanmasını sağlayacak ve maliyetlerini önemli derecede azaltacak dış kaynak projelerini başarı ile gerçekleştirmektedir.

Projelerimizde kullanılan HP Donanımları sayesinde müşterilerimiz; yazdırma, fotokopi, faks, tarama ve e-posta gönderme işlemlerini en kolay şekilde gerçekleştirebilmektedir. Kullanılan yazılım çözümleri ile yönetilebilir, raporlanabilir, güvenli ve kontrol edilebilen bir dokümantasyon ortamı sağlanmaktadır.
 

Toplam Sahip Olma Maliyetlerinizi Düşürüyoruz…

HP Donanım ve yazılımları, üst düzey güvenlik uygulamaları, detaylı raporlama, yönetim kolaylığı, dijital gönderim fonksiyonlarının toplamı operasyon kolaylığı ve maliyet avantajları sağlamaktadır. Proje ilk kullanıma başlandığı anda avantajlarını sunmaya başlarken toplam sahip olma maliyetlerini düşürmektedir.
   

Kullanıcılar için;
Hızlı, Kaliteli, Güvenli kesintisiz baskı ortamı sağlar.
   

Bilgi işlemde;
Yönetilebilir, Raporlanabilir,Operasyonel işlemlerin uzmanlara devredilebilir ve güvenilir baskı ortamı sağlar.

Satınalmada;
Satınalma operasyonlarını azaltır, Birden fazla tedarikçi ile çalışılmasına gereksinim kalmaz, Demirbaşta konsolidasyona ve standardizasyona gidilir, Envanter yönetimi kolaylaşır.
   

Finansda;
Toplam sahip olma maliyetleri düşer, Doğru bütçe planlaması yapılabilir, Yatırım tasarrufu sağlanır, Personel ve iş gücü gereksinimini azaltır.