Güvenlik Sistemleri

CSC GRUP olarak, uçtan uca tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için geniş bir çözüm portföyüne sahibiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek ve teknolojiden ilham alarak geliştirdiğimiz güvenlik teknolojileri çözümlerimizde her ölçekte proje için doğru bir seçenek bulabilirsiniz.

Geliştirdiğimiz her çözümün yaşam kalitenizi arttırmayı amaçlar ve sizlere daha konforlu bir yaşam sunmanın ilk adımını oluşturur. CSC GRUP’un, günümüzde bu kadar geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilmesinde ve sektörüne yön veren şirket olabilmesinde mutlu müşterilerimizin memnuniyeti vardır.

Kapalı devre kamera sistemlerinde (CCTV) geniş bir çözüm yelpazesine sahibiz. Her kurumun risk analizini titizlikle gerçekleştirip, o kurumun özgün gereksinimlerine en uygun teknolojili kamera sistemi çözümleri sunuyoruz.

Kamera sistemlerinde kurumlara yönelik abonelik modeli ile, sistemlerin çalışır olup olmadığını takip ederek kurumların güvenlik işinden ziyade ana iş kollarına odaklanmasını sağlarız.

Bu sayede kamera sistemi kayıtlarına ihtiyaç olunan bir durumda bozulmuş bir kayıt ünitesi veya bulanık görüntü veren bir kamera ile karşı karşıya kalınmamasını sağlarız.

Bu teknoloji ile olası bir hırsızlık veya yangın durumunda kayıtların kaybolmasının önüne geçilmiş olur.

Kurumlara yönelik sunduğumuz alarm sistemi çözümlerimiz ile hali hazırda Batı Karadeniz’ in önde gelen birçok kurumuna hizmet  vermekteyiz. Bunlar arasında güvenlik ihtiyacının öne çıktığı bankalar, bu bankalara bağlı şube ve ATM’ler de yer almaktadır.

Kurumsal çözümlerimiz bir proje mantığı ile ele alınır. Kuruma özel atanan proje yöneticileri ile beklenen yüksek hizmet seviyesi sağlanır.

Yaygın teknik servis ağımız ile Düzce’ nin her yerinde yüksek kalitede kurulum, bakım ve servis hizmetleri sunarız.

7 gün/24 saat kesintisiz hizmet sunan Bosch Alarm Merkezi’miz, alarm durumlarında polis, itfaiye, ambulans ile temas kurar ve mercileri anında harekete geçirerek olay yerine acil müdahale sağlar.

Pofesyonel yangın sistemlerimiz ile güvenlik sektörüne girişimlerimizin ilk gününden bu yana ortaklarımız aracılığıyla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarladığımız konvansiyonel yangın alarm sistemleri ve akıllı adresli yangın alarm sistemlerinde, çözüm ortaklarımız üzerinden Batı Karadeniz’ in her yerinde, projelendirme, montaj, devreye alma ve bakım hizmetleri alabilirsiniz.

Bosch yangın alarm panellerinin teknolojik avantajlarından bir tanesi de GPRS iletişim modülleri üzerinden 7 gün 24 saat online, alarm ve hatalara karşı sisteminizi takip etmenize olanak tanımasıdır.

Kurumların başarılı olabilmelerini sağlayacak üretkenlik ve iletişim yeteneklerini sağlayan bilgisayar ağları artık en önemli unsurlar haline geldi.

Büyüyen işletmeler, kurumlar ve servis sağlayıcılar için ses, görüntü, veri aktarımı ve depolamayı tek, uçtan uca akıllı bir ağ üzerinde birleştiren ölçeklenebilir ağlar kurabilmek önem taşımaktadır.

Tüm iletişimin tek bir altyapı üzerinden yapılması maliyetlerin azalması, üretkenliğin ve verimliliğin artması, ayrı ağ kullanımının getirdiği karmaşanın ortadan kalkması ve ölçeklenebilirlik gibi çeşitli avantajlar sunar.

CSC GRUP, müşterilerinin yapısal kablolama konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla marka bağımsız çözümler üretmektedir.

Yenilikçilik ve Ar-Ge ihtiyacı günümüzde rekabetin sürdürebilirliği için vazgeçilmez iki unsur haline gelmiştir.

Artık KOBİ veya büyük şirket farkı olmaksızın şirketlerin hayatlarını devam ettirebilmeleri verimli ve etkili yeni ürün ve süreç geliştirme yeteneklerine bağlıdır.

Ancak bu yetkinliğe erişebilmek için kurumların Ar-Ge ve yenilikçilik yatırımlarının planlanmasından, geliştirilecek projelere gerekli desteğin sağlanabilmesine kadar geçen süreçte çok dikkatli adımlar atması ve tecrübelerden faydalanması gerekmektedir.

Rekabet gücü ile bilgi teknolojilerini etkin kullanma arasındaki doğrusal ilişki, iyi planlanmış, tasarlanmış, kurulmuş ve kesintisiz hizmet veren bir bilgi teknolojisi altyapısını zorunlu kılıyor.

 

Ürünlerinde kullandığı donanım sayesinde yüksek resim kalitesi ile stabil ve güvenilir çalışma performansı sunan Pinetron, kısa sürede başta Amerika kıtası olmak üzere tüm Dünya’da üst düzey güvenlik projelerinin “vazgeçilmez marka tercihi” olmuştur.

 

BOSCH ÜRÜN KALİTESİ VE YENİLİKÇİ TEKNOLOJİSİ,

Bosch alarm sistemleri yanlış alarmları en aza indirgeyen buluşları ile alarm sistemlerinin tüm dünya’da yaygın kullanımına ön ayak olmuştur.  

Bosch Grubu, 100 yıldan uzun bir süredir teknoloji ve hizmetler alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerindendir. Dünyanın her yerinde, kalite ve güvenle bir arada anılan Bosch, otomotiv ve sanayi teknolojileri, dayanıklı tüketim malları ve yapı teknolojileri alanlarında 2008 mali yılında 280,000 civarında çalışanı ile 45,1 milyar Euro tutarında bir ciro gerçekleştirmiştir. 

Bosch Grubu, yaklaşık 150 ülkede temsil edilmekte olup Robert Bosch GmbH’ın yanı sıra 60’dan fazla ülkede 300’den fazla yan kuruluşu ve yerel şirketi kapsamaktadır. Her yıl araştırma ve geliştirme alanına 3,5 milyar Euro’nun üzerinde yatırım yapan Bosch, dünya çapında 3.000’den fazla patent başvurusuna sahiptir. 

CCTV çözümlerinde parolası "High Definition Picture Quality" (yüksek görüntü kalitesi) olan Pinetron, estetik, kalite ve performans kriterlerini ürünlerinde buluşturması ve bunu kolay kurulum ve kullanım fonksiyonları ile desteklemesi sistemlerin Türkiye'de de tüm dünyada olduğu gibi çok yüksek kullanım kapasitesine ulaşmasını sağladı.  

DVR sistemlerinde dokunmatik ve ekonomik yeni seriler sunan Pinetron gelişmiş merkezi kontrol yazılımı ve mobil uygulamaları ile her ölçekte sistem çözümlerine olanak tanımaktadır.

Bu projelerden markayı en hızlı şekilde destekleyecek sertifikasyon programını tamamlamış bayi kanalı ile satışa sunulan CCTV ürün portfoyü tamamlandı. Yine bilindik Pinetron çizgilerini taşıyan ve sadece yüksek çözünürlük çözümler sunan Box, Dome, IR, Speed dome kameralar ve aksesuarları farklı ve estetik dizayn ve performanslar ile CCTV projelerinde kalitenin artmasına katkı sağlayacak ve projeleri destekleyecek.  

Türkçe yazılım, kurulum ve kullanım klavuzları ile beraber DVR cihazlar 2 yıl CCTV kameraları 3 yıl Sanayi Bakanlığı Garanti Belgelesi ile beraber satılmaktadır.

Türkiye pazarına 2005 yılında sunulan Bullwark markası güvenlik sektörünün kalıcı ve ses getirmeye devam eden markası olarak son kullanıcıda bilinirliği her geçen gün artarak devam etmektedir.

Eco ve Hybrid serisi standalone kayıt cihazları, PC tabanlı sistemlerin fiyat ve performans çeşitliliğine cevap verebilecek nitelikte olması standalone DVR kullanım oranlarının artmasına oldukça katkı sağlamaktadır.  

Dünyada ilk defa Bullwark IR kameralarında kullanılan metal PCB üzerine tasarımdan sonra şimdi yenilenen tasarımları ile çift cam dizaynlı ve "N Serisi" olarak maksimum garanti kapsamında projelerde çözüm sağlıyor. IR kameralarının başarısı yanı sıra satandart ve Hi-End serisi yeni kamera, lens ve aksesuarları ile cctv teknolojisinin geldiği son noktayı ve kaliteyi gözler önüne seriyor.  

BULLWARK DVR ürünleri 2 yıl, güvenlik kameraları 3 yıl Sanayi Bakanlığı Garanti Belgesi ile orijinal kutularında kullanım ve kurulum klavuzları ile beraber sizlere sunulmaktadır.

Uzun yıllar süren AR&GE çalışmaları sonucunda üretimine başlanan ilk zamanlar giriş seviyesi ürünleri ile dikkat çeken Zavio IP kamera çözümleri zaman içerisinde geliştirdiği PT ve megapixel çözümler ile IP kamera üreticileri arasında yerini aldı. 

Küçük ve orta ölçekli proje çözümleri için ideal çözümler sunan Zavio standart 16 kanal ücretsiz yazılımı ile beraber paket olarak sunulmaktadır.  

Türkiye distribütörü olduğumuz Zavio IP çözümleri, 2 yıl Sanayi Bakanlığı Garanti Belgesi ile orijinal kutularında, kullanım, kurulum klavuzları ve CD’leri ile beraber sizlere sunulmaktadır.

IP kamera sistemleri için lisanslı akıllı video görüntüleme ve yönetme yazılımları sunan NUUO şimdi gelişmiş NVR (Network video recorder) cihazları ile tam bir kontrol ve kayıt çözümleri sunabilmektedir.

Yazılımlarının en önemli özelliği; Dünya çapında bilinen ve kullanılan IP kamera markaları ile uyumlu çalışabilmesidir. 

4 kanaldan 64 kanala kadar tercih edebileceğiniz lisans seçenekleri ile Megapixel sistemleri de kapsayan çözümler sunmaktadır.

Hareket algılama, kayıp nesne, görüntü engellenmesi, yabancı nesne, focus kaybı, sinyal kaybı gibi risk unsurlarını tespit edebilme becerileri ve çift monitör görüntüleme, kişi-araç sayma uygulaması, anlık ikaz, ptz kontrolü, 3gpp desteği, gelişmiş arşiv arama seçenekleri başlıca öne çıkan NUUO yazılımların özellikleridir. 

Türkiye distribütörü olduğumuz NUOO Profesyonel IP Kamera Yazılımları, lisans numaraları, NVR cihazları ise orijinal kutularında kullanım, kurulum klavuzları ile beraber sizlere sunulmaktadır.  

Dijital görüntüleme, kayıt, transfer sistemleri ve güvenlik kameraları üzerine geniş ürün portföyüne sahiptir. Türkiye' deki analogdan dijital sisteme geçiş sürecinde VGuard ürünleri etkin bir rol oynamış, böylece 10.000' lerce referans ve geniş bir güvenlik ağı oluşmuştur. 2001 yılından beri Türkiye pazarında başarılı bir şekilde distrübütörlüğünü yürüttüğümüz Surveon PCI sistemler, kendine özgü işlemcisi ile dünyada güvenlik sektörü için geliştirilen ilk sıkıştırma teknolojisine sahip sistemlerdir.  

Surveon DVR kartlarda haklı olarak edindiği "Tak servisi unut!" parolasını güvenlik kameralarında da sürdürebilmek amacıyla Türkiye' de yaşanan servis ihtiyaçlarını en aza indirecek Ekstra Koruma Devresi' ni geliştirmiş ve yine Türkiye' de bir ilk olarak "N SERİSİ" kameraları pazara sunmuştur. N Serisi ile birlikte sizlere Sanayi bakanlığının belirlemiş olduğu garanti kapsamlarına ek olarak kullanım ve montaj hatalarından kaynaklanan voltaj arızalarını da garanti kapsamına alarak MAKSİMUM GARANTİ hizmetini sunuyor.  

Surveon kartlar ve Surveon güvenlik kameraları Sanayi Bakanlığı Garanti Belgesi ile satışa sunulmakta ve tüm "N SERİSİ" güvenlik kameraları "MAKSİMUM GARANTİ KARTI" ile orijinal kutularında kullanım ve kurulum klavuzları ile sizlere sunulmaktadır.  

 

TOP