Telefon Santral Çözümleri

Firmamız, bir aboneden başlayıp binlerce aboneye kadar telefon santral çözümlerini sizin için sağlamaktadır. Ürün grubumuzda müşterilerimizin analog ve/veya IP kullanıcılı sistem taleplerini karşılayacak farklı niteliklerde ürtünler bulunmaktadır.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin günümüz koşullarında temel ihtiyaçlarını karşılayacak ve ileride büyüme aşamasında daha yetkin santrallere geçişlerini (IP tabanlı yapı) hazır altyapısı sayesinde kolaylaştıran, birden fazla şubesi olan orta ölçekli işletmelere düşük maliyetli ve esnek çözümler sunan bir santral sistemidir. Kurumunuz ihtiyaçları doğrultusunda hem analog kullanıcı hem de IP kullanıcıların bulunduğu hibrit bir santral mimarisi bu santral çözümüyle sağlanabilmektedir.

IP Santral ve Çağrı Merkezi çözümleri, günümüzde içinde bulunduğumuz internet, teknoloji ve iletişim platformunda klasik analog santrallerin yerine geçmektedir. Yeni nesil bir IP/PBX telefon santral sistemi, tüm sabit ve mobil telefonlarınızı, internet ağı ile bütünleşik bir platform üzerinde birbirine bağlar ve yönetir. Bu şekilde dünya üzerinde kurumumuz çalışanları nerede olursa olsun IP santralinize ofis içi dahili abone olarak, birbirleriyle ücretsiz konuşabilir ve ayrıca internet üzerinden çok ucuz maliyetlerle dünyanın her tarafını arayabilirsiniz.

 

Her ölçekteki işletmenin görüntülü ve sesli iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, yazılım ve donanım tabanlı telefon santralları. İhtiyaç ve kurumunuzun büyüklüğüne göre uygun ürünleri bulabilirsiniz;

Farklı kapasite seçenekleri ve küçük ölçekli işletmelerin iletişim ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış çözümleri ile CSC GRUP, KOBİ’lere ideal iletişim çözümleri sunuyor:

  • Maliyetleri %40’a varan oranlarda azaltıyor.
  • İletişim kontrol ve verimliliği arttırıyor.
  • Ölçeklenebilir ve gelişime açık.

ve çok daha fazlası için küçük işletmelere yönelik telefon santralı ürünlerini inceleyiniz.

Esnek kapasite seçenekleri ve orta ölçekli işletmelerin iletişim ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış çözümleri ile CSC GRUP, büyüyen KOBİ'lere haberleşmede akılcı çözümler sunuyor:

  • Kontrol ve verimliliği arttırıyor.
  • Kurulum ve yönetim kolaylığı sağlıyor.
  • Ölçeklenebilir ve büyümeye hazır iletişim çözümleri sunuyor.

ve çok daha fazlası için orta ölçekli işletmeler için telefon santralı ürünlerini inceleyiniz.

Esnek kapasite seçenekleri ve büyük ölçekli işletmelerin iletişim ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış tümleşik iletişim fonksiyonlarını da kapsayan çözümleri ile CSC GRUP, büyük işletmelere bilgiyi daha verimli kullanan gelişmiş iletişim sistemleri sunuyor.

  • Kurulum ve yönetim kolaylığı sağlıyor, Ölçeklenebilir.
  • Kurumsal sistemlere tümleşik çalışıyor.
  • Tümleşik İletişim sağlyor. Ses, görüntü ve veri bir arada.

ve çok daha fazlası için büyük ölçekli kurumsal işletmeler için telefon santralı ürünlerini inceleyiniz.

TOP