Çözümler

Ups Çözümleri

Bilgisayarlar, ağlar, yönlendirici/modemler, harici depolama cihazları, oyun konsolları ve ev - ofisinizdeki veya küçük işletmelerdeki diğer tüm kritik elektronik cihazlar için güvenilir güç korumasını garanti etmek ve kesintiye uğramadan daima bağlı kalmanızı sağlamak amacıyla birçok UPS ürünü sunmaktadır. Ups çözümleri bilgisayarlar, ev ve küçük işletme ağları için en uzun çalışma süresini ile ev ve işyerlerine değerli bir koruma sağlar.

Günümüzde eğlence sistemlerinin, multimedya ve kritik elektronik cihazlar ile donatılmış pahalı ev sistemlerin kullanımının artışıyla birlikte, kullanıcılar elektrik kesintilerine karşı daha yüksek güç korumasıve daha kaliteli güç kaynağına gereksinim duymaktadır. Ev-Ofis güç kaynağı çözümleri , ev ve iş yerlerinde , veri güvenliği ve aşırı gerilim koruması ve garantili çalışma zamanı temel gereksinim olduğunda, kritik ekipman ve uygulamaların her zaman çalışır durumda olması için tüm güç korumasını güvenle sağlar.

Gerilim dalgalanmaları, frekans değişimleri ve elektrik kesintileri, normal şebeke elektriğinden beslenirken potansiyel zararlı tehditler arasındadır. UPS ürün gamı içerisinde her bütçeye ve uygulamaya uygun bir dizi ev ve küçük ofis UPS sistemi bulunmaktadır. İhtiyacınız olan ürünleri bulmak için bizimle iletişime geçebilir veya güç kaynağı hesaplayıcımızı kullanabilirsiniz.