Microsoft İş Çözümleri

Microsoft CSC GRUP farkıyla Tanışın!

Microsoft’un Busness Partner’ı CSC GRUP olarak 2006 yılından bu yana müşterilerimize tüm lisanslama modellerinde çözüm üretiyoruz.

Microsoft Lisanslarının satışının yanı sıra, satış öncesi projelendirme, lisanslama çalışmaları, satış sonrası destek ve kurulum noktasında da hizmet vermekteyiz.

Microsoft İş Çözümleri & Danışmanlık Hizmetleri

Windows 10 tüm cihazlar için kullanılabilir.

PC den Xbox a, tabletlerden akıllı telefonlara kadar tüketicilerin kullandığı tüm cihazlarda alışıldık, uyumlu ve sürekli bir deneyim ortaya koyacak.

Amaç ne olursa olsun çalışma, oyun veya eğlence, tüketiciler farklı platformlara uyum sağlamak için vakit harcamak zorunda kalmayacak.

Windows 10, nesnelerin interneti odaklı cihazlardan kurumsal veri merkezlerine kadar görülmemiş ölçüde geniş bir donanım portföyüne destek verecek şekilde tasarlandı. Microsoft ayrıca Windows 10 ile Windows geliştirme platformunu ve mağazaları da ortak halde sunuyor.

Tüketiciler artık Windows uygulamalarını ortak bir mağaza üzerinden keşfedebilecek, satın alabilecek ve güncelleyebilecekler.

PC’lerden akıllı telefonlara kadar farklı cihazları bir arada kapsayan ortak uygulama platformu sayesinde, geliştiriciler oyunlardan kurumsal uygulamalara kadar geliştirdikleri uygulamaları tüm cihazlara kolayca uyum sağlar hale getirebilecekler.

Windows 10 ile gelen temel özellikler, kurumların güvenlik ve yönetim odaklı ihtiyaçlarını karşılamak için “kurumsal merkezli” geliştirildi.

Kurumsal güvenliğin güçlendirilmesine dair yetenekler kurgulanırken, korumayı artırmanın yanı sıra karmaşıklığı minimize etmek ön planda tutuldu. Kullanıcı kimlik yönetim sistemleri, oltalama ve benzer yöntemlerle gerçekleştirilen kimlik hırsızlığını zorlaştırmak üzere yeniden tasarlandı.

Uygulama ve dosya seviyesinde koruma sağlayan gelişmiş veri kaybı önleme sistemiyle, verinin kullanan kişinin herhangi bir müdahalesine gerek kalmadan gittiği her noktada takip edilmesi sağlandı.

Windows 10, şirket ve çalışanları için şimdiye kadarki için en iyi platform olacak. Ticari müşterilerimizin özellikle Windows 10’u dikkate almalarını gerektiren birçok sebep var. Sadece kullanıcı deneyimi açısından alışageldiğimiz bir ürün değil. Şirketlerin ihtiyaç duydukları özellikleri doğrudan bu ürün içerisine fazlasıyla yerleştirildi – buna kurumsal sınıfa uygun güvenlik, kimlik ve bilgi koruma özellikleri, minimum karmaşıklık ve şirketlerin modern ihtiyaçlarına yönelik daha iyi bir deneyim de dahil.

Cihazlarımıza girmeye başlayan, kullanıcıların geri bildirimleri doğrultusunda sürekli gelişecek olan Windows 10 sürümünün ilk bakışta dikkat çeken diğer özelliklerini şöyle sıralamak mümkün:

 • Genişletilmiş Başlat Menüsü
 • Pencereli Uygulamalar
 • Geliştirilmiş Uygulama Tutturma
 • Yeni Görev Görüntüleme Fonksiyonu
 • Sanal Masaüstü

Birçok uygulamayı ve dosyayı tek bir masaüstü üzerinde kalabalık bir şekilde görüntülemek yerine, iş veya eğlence odaklı farklı amaçlar ve projeler için özelleştirilmiş farklı masaüstü görünümleri tasarlayabiliyoruz.

 • Tek lisansla 5 cihaza kurulum yapabilirsiniz. ( Tek kullanıcıya ait şirket pc, evdeki bilgsayarı, cep telefonu, tablet gibi… )
 • Vergiden düşme fırsatı ile finansal açıdan işletmenize sağladığını avantaj.
 • Kullanıcı başına 50GB Kurumsal eposta ve 30 gün’e kadar silinen e-postaları geri getirme. Office Web Apps ile belgeleri direkt olarak tarayıcı içerisinde görme, paylaşma ve belgeler üzerinde temel düzenlemeler yapabilme
 • Lync ile anlık mesajlaşma, ses ve video konferansı ve çevrimiçi toplantılar yapabilme
 • Bilgi ve içerikleri paylaşma, Bilgi ve içerikleri paylaşma, yönetme ve arama için SharePoint ekip siteleri. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için SharePoint ile temel web sitesi yayınlama hizmeti,
 • Kullanıcıları iletişim ve işbirliği hizmetlerine bağlayan Office Professional Plus’ın son sürümü
 • Finansal olarak Microsoft tarafından desteklenen %99,9 çalışma süresi garantisini kapsayan Hizmet Seviyesi Sözleşmesi,
 • 7/24, telefonla, internet üzerinden veya e-posta ile destek alınabilmesi

Microsoft Azure, bulut tabanlı çözümleri hızlı bir şekilde kurmanız, yürütmeniz ve yönetmeniz için tüm yapı taşlarını sağlayan açık ve esnek bir platformdur.

Microsoft Azure, uygulamalar, bilgi işlem, depolama ve ağı içeren kullanım tabanlı hizmetleri geniş bir yelpazede sunar.

Uygulamaları, ölçeklenebilir kaynakları dakikalar içinde devreye almayı sağlayan tamamen otomatik self servis bir platform üzerinde herhangi bir dil, araç veya çerçeve kullanarak yapılandırabilirsiniz.

7/24 kendi mühendislerinden destek alabileceğiniz Microsoft Azure için her zaman Gegi müşteri Hizmetlerinden de destek alabilirsiniz.

Microsoft Server 2012 Microsoft Server sistemlerinin en güncelidir.

Microsoft ürün ailesinin en önemli fertlerinden Windows Server 2012 R2, sanallaştırma, yönetim, ağ, sanal masaüstü altyapısı, erişim ve bilgi koruma, web ve uygulama platformunu hizmetinize sunuyor.

Windows Server 2012 R2 bir önceki Windows Server 2008 R2 göre önemli oranda gelişim göstermiştir.

Mantıksal işlemci desteği 5 kat, fiziksel bellek 4 kat, ana bilgisayar başına sanal işlemci 4 kat olmak üzere ana bilgisayarda artış göstermiştir.

Sanal makinede ise; VM başına sanal işlemci 16 kata yakın, sanal disk kapasitesi 32 kat ve etkin sanal makineler 3 kata yakın artış göstermiştir.

Küme de ise düğümlerde 4, sanal makinelerde ise 8 kat ile karşımıza çıkmaktadır.

Hizmetler

Bulut Ürünleri Danışmanlık
Microsoft’un bulut platformu üzerindeki Windows Azure servis ve Sanal Sunucu çözümlerinizde satın alma noktasından kurulum noktasına kadar, Microsoft Azure ürünleri için danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Microsoft Bulut Ürünleri konusunda yetkili çözüm ortağı olarak tüm Microsoft Bulut Ürünleri'nde satış kurulum ve satış sonrası destek hizmetlerinde profesyonel çözümler üretiyoruz.

 

Microsoft Ürünleri Lisanslama
Microsoft’un Microsoft ürünleri ile ilgili tüm lisanslama modelleri için çözüm üretebiliyoruz.

Lisans danışmanlarımız sizin için en uygun modeli belirleyecek ve teklif olarak size sunacaktır.

 

Sistem Destek ve Bakım Anlaşmaları
CSC GRUP olarak 2006 yılından bu yana kurumsal firmalar için Sistem Destek ve Bakım Anlaşmaları hizmetleri sağlamaktayız.

Bakım Anlaşması hizmetimiz ile, sisteminiz ile ilgili tüm konularda tek yetkili oluyoruz. Üstelik Office 365 ve Microsoft Bulut Ürünleri danışmanlığını da bu hizmet dahilinde alabiliyorsunuz.

Microsoft Office 365 ve Microsoft Azure Danışmanlık

Satış

Teknik Destek ve Yönetim

Kurulum ve Yapılandırma

Sistem Destek ve Bakım Anlaşmaları

Bakım Anlaşması Dahilindeki Bilgisayar Teknik Servis Hizmetlerimiz.

Sistem kurulumu, alt yapısının sağlanması, sistem üzerindeki yazılım ve veritabanının yüklenmesi, sunucu-istemci bilgisayar bağlantılarının yapılması, güvenliğinin sağlanması ve 7/24 kesintisiz çalışır halde tutulması gibi süreklilik arz eden tüm hizmetleri, kısaca sisteminiz ile ilgili her türlü hizmeti bakım anlaşmalı firmalarımıza sunmaktayız.

 

Sisteminiz ile ilgili yerinde ücretsiz ekspertiz yapıyoruz, firmanıza en uygun teknik servis ve bakım anlaşması hizmeti için teklif veriyoruz.

TOP