Teknik Servis Hizmetleri

Çözüm ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu projenin doğru şekilde organize edilmesi, kaynakların planlanması, planlanan hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi, sürekli ihtiyaçların ve tedarik süreçlerinin yönetilmesi disiplinidir.

Projeler belirli özgün hedef ve sürelerde özel amaçlara ulaşmak için planlanmakta, genellikle faydalı bir değişim, gelişim ya da katma değer sağlamak için uygulanmaktadır.

Projelerin başarılı olması, onları kalıcı, sürekli tekrarlanan, hizmet ve servis amaçlı her zamanki işletme operasyonlarından farklı yapar.

Çözüm sağladığımız iş ortaklarımızın zorlu başarı hedeflerine ulaşmak, projelerin ancak etkin yöntemlerle yönetilmesine ve uygulanabilmesine bağlıdır.

CSC GRUP tüm müşterilerinin tüm projelerinin iş süreçlerini planlar, uygulanması ve kontrol hizmetlerini sağlar, organizasyon yapılarını tasarlar, geliştirir, takip eder, raporlar ve hayata geçirir.

CSC GRUP müşterilerine, geçmişte kazanmış olduğu tecrübelerini yeni teknolojiler ile birleştirerek, uçtan uca BT Projeleri hazırlayarak sunmakta ve hayata geçirmektedir.

Yapısal Kablolama, Data Center kurulumu ve altyapı hizmetleri, Disaster Recovery, donanım (Server, Storage, Autoloader, Network, Firewall) ve yazılım (Microsoft ürünleri, VmWare ve Sanallaştırma teknolojileri) çözümleri, renovasyon, taşınma ve yer değiştirme, güvenlik, dış kaynak hizmet projeleri ve envanter yönetimi ile uçtan uca entegre çözümler sunmaktadır.

Bilgisayar bakım anlaşması kapsamında hizmet alan kurumsal müşterilerimize;

  • Periyodik bakım servisleri
  • Teknolojik danışmanlık hizmetleri
  • Güncel gelişmeler ile ilgili bilgilendirme
  • Sistem alt yapıları hakkında sunumlar
  • Yapısal upgrade ler hakkında öneriler
  • Sektörel bilgi aktarımları

konularında destek verilmektedir.

Sizleride kurumsal bakım anlaşmalı müşteri portföylerimiz arasında görmekten onur duyarız.

İşletme ve ev kullanıcıları için hazırlanacak network (ağ sistemi) hizmetlerini kapsar.

İnternet alt yapısının kullanıcılara paylaştırılması, ortak dosya kullanımı, multiuser progrmların kullanımı vb. konularda; network yapılarının oluşturulması ve kablolama hatlarının tesisi uzman teknik personeller tarafından yapılmaktadır.

Kablolu ve kablosuz internet ile ilgili çözümler, server client topolojik sistemler uzmanlık alanımız dahilindedir.

Dizüstü bilgisayar, taşınabilir türden, genellikle ekran ve klavye olmak üzere iki parçadan oluşan kişisel bilgisayar anlamına gelmektedir.

Bir dizüstü bilgisayar bir masaüstü bilgisayarın klavye, fare ve ekran gibi bileşenlerini tek bir parçada toplar.

Dizüstü bilgisayarlar bir AC bağdaştırıcıdan gücünü alır ve şarj edilebilir bir batarya ile güç kaynağından uzakta da kullanılabilir.

Dizüstü bilgisayarlar küçük ve taşınabilir olmaları açısından avantajlıdır.

Bu nedenle işini ofis dışında da yapabilmek isteyenler, seyehat durumunda olanlar ve taşınabilir bilgisayara ihtiyacı olan tüm insanlar, teknolojinin bu nimetinden yararlanmaktadır.

Kullanıcılar için önem arz eden bilgilerin saklanması ve güvenliğinin sağlanması konularını kapsar.

Yedeğin yedeği 'nin alınması gerektiğini her kurduğumuz sistemde aktif olarak hazırlayarak, data kayıplarını en aza indirmeyi amaçlamaktayız.

Tavsiye edeceğimiz backup (yedekleme) çözümleri ile güvenle datalarınızı koruyabileceksiniz.

Kurumsal ve bireysel olarak tüm bilgisayar sistemlerinin (marka gözetmeksizin) yazılımsal ve donanımsal arızalarının giderilmesini kapsar.

Bilgisayarınızın çalışmasını etkileyecek yazılım eksikleri, format, donanım değişikliği, internet bağlantı problemleri vb. konular ile ilgili servis destek hizmetleri garantili uygulanır.

TOP