2007 yılında Düzce' de kurulan CSC GRUP, bugün Düzce ofislerinde 10 çalışanı ve halen büyümeye devam eden yapılanmasıyla 2014 yılı itibarı ile 3500 den fazla iş yerinde, 14.000 den fazla internet kullanıcısına yazılımsal, donanımsal ve projesel hizmet üretmeye devam etmektedir. Müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile bölgede bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır.

Kuruluşundan günümüze, konusunda lider bir yazılım, donanım ve proje firması olmayı amaçlayan CSC GRUP tüm üretim sürecini bu misyonu doğrultusunda planlamış ve konusunda uzman analiz, yazılım, donanım, güvenlik ve danışmanlık ekibiyle son teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır farklı sektörlere projeler üretmeye devam etmektedir. Bunun sonucu olarak CSC GRUP kendi bölgesinde, bilişim dünyası için örnek bir şirket pozisyonunu almıştır.

Başta; Hp, Lenovo, Dell ve Microsoft olmak üzere, birçok uluslararası firmanın partner programında satış ve servislerine devam etmektedir. Çalışma oranı olarak %70 kurumsal, %30 resmi kurumlar olarak aktif çalışmalarına devam etmektedir.

CSC' nin başarısı...

  • Firma çalışanlarından müşteriye kadar ulaşan her bireyin takım oyuncusu olmasından gelmektedir. Bu takımın şüphesiz en önemli oyuncuları müşterilerdir. CSC GRUP müşterilerin ihtiyaç duyduğu desteğin büyük bir önem taşıdığı bilinci ile müşteriye ulaşan destek yapılanmasına çok önem vermektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet konusunda bölgenin önde gelen bir firmasıdır.

Müşterilerimiz

1450+

DONANIM

950+

YAZILIM
 

750+

GÜVENLİK

2250+

WEB TASARIMI

Misyon

Bilişim sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.

 

Vizyon

Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Hedefler

 Önümüzdeki 2 yıl içerisinde konumuzda sektörün en iyi firması olmak. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizi çalışanlarımız ile birlikte en üst seviyeye taşımaktır.

 

 

Değerlerimiz

CSC GRUP kurum ve çalışanlarıyla öncelikli olarak müşteri memnuniyetini dikkate alır. Tüm ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, daha da fazlasını sunmayı hedef edinmiş olup bunun için tüm birikimini, mali gücünü ve çalışanlarının emeğini ortaya koyar.

Hiçbir zaman ödün vermeyeceği iyi iş ahlakı sayesinde de başarı grafiğini sürekli yükseltmektedir. Bu sayede her türlü iş ilişkisini sağlıkla bir şekilde götürebilmektedir.

Bunların yanı sıra müşteriye sağladığımız memnuniyetin en önemli sebebi kurum içinde tüm çalışanlar arasında var olan sevgi ve saygıdır. Bu kurulduğumuz günden beri en önemli değerlerimizden biridir.

Aynı zamanda şirket bünyesinde sürekli verilen teknik eğitimler sayesinde CSC GRUP en başarılı teknoloji firmalarından biri olarak adını alır. CSC GRUP gelişmeyi ve yeniliklerle bir önceki kotasını daima aşmayı hedefler ve bunu hayata geçirir.

TOP