Makale Arşivi

E-Dönüşüm Hizmetleri

Neden Bay-t?

BAY.t Boss, hızla büyüyen işletmelerin artan ve karmaşıklaşan ihtiyaçlarına çözümler üretmek için, son teknolojinin sunduğu tüm imkanları altyapısında barındırır halde tasarlanmıştır. Tarafımızdan sürekli geliştirilip zenginleştirilişiyle, her yeni gelişmeye ve ihtiyacınıza ayak uydurmaya hazır, kendiniz ve işletmeniz için arzuladığınız yüksek hedeflere ulaşmanız için zaruri bir araçtır.


  
Modüler yapı ile maliyet avantajı

BAY.t BOSS’un modüler yapısı ile kendi istedikleri ürünlerden oluşan paketi ihtiyaçları doğrultusunda oluşturabilen firmalar, ihtiyaç duymadıkları modülleri satın almak zorunda kalmayacak bu sayede program içeriğindeki gereksiz karmaşıklıktan kurtularak, kullanmayacakları ürünlere verecekleri paralardan tasarruf edecekler.

Stok yönetimi, maliyet ve karlılık analizleri

BAY.t BOSS Alış ve satışlarında maksimum karlılığa ulaşmanız için size yol göstericilik yapar. Maliyetlerinizin nereden oluştuğunu bir bakışta görebilek, ayrıca doğru zamanda, bütçenize en uygun alım şartlarıyla alım yapabilecek olmanız rekabetçi piyasada sizi öne çıkaracaktır.
  
Finans yönetimi ile minimum tahsilat riski

BAY.t BOSS çözümleri ile risk faktörü pek çok boyutta takip edilir. Borçlarınızın takibinde ve alacaklarınızın minimum riskli kalmasında size destek sağlar.

Detaylı finansal raporlar sayesinde vadesine uygun tahsilat ve ödeme takibi sağlanması size nakit akış yönetiminde önemli bir güç olacaktır. BAY.t BOSS sizin için finansal yönetim anlamında tüm ihtiyaçlarınızı belirler ve buna ilişkin kararlar alınmasını sağlar.

Ekonomik e-dönüşüm çözümleri

BAY.t BOSS’un ürün içeriğinde mevcut olan e-Devlet çözümleri sayesinde, entegrasyonlu e-Devlet çalışmalarının (e-Fatura,e-Arşiv), portalda çalışmanın ek iş külfetine göre farklarını gören kullanıcılar için hem kolaylığı hem makul fiyatları ile vazgeçilmez olacaktır.

Ayrıca mobile ile entegre çalışabilen e-Devlet sistemi kullanıcıların dışarda da e-fatura ve e-Arşiv Faturalarında yer ve zaman bağımsız online-offline çalışabilmesini sağlayacaktır.

Kiralanabilir e-Dönüşüm çözümümüz sayesinde(e-Fatura,e-Arşiv), e-Devlet çözümlerine fazla bütçe ayırmadan yasal yükümlülüklerinizi gerçekleştirmiş olursunuz.
  
İhtiyacınıza uygun özel rapor seçenekleri

İşletmenizin durumunu sınırsız çeşitlilikte gözlemleyebileceğiniz anlamına gelir. Raporlamaya verdiğimiz önemle esnek yapının kesişiminde ortaya çıkan özel raporlar modülümüz, hayal edebileceğiniz her raporun var edilebileceği anlamına gelir.

Dokunmatik ÖKC entegrasyonlu hızlı satış çözümleri

Online ya da offline çalışan perakende PCPos uygulamamız NonStopShop’tan, mobil uygulama ve raporlama pratiklerimize kadar bir çok çözümü içinde barındırır.


  
Sınırsız Potansiyelde Özel Tasarım Raporlar

Özel tasarım rapor seçenekleri, işletmelerin durumunu sınırsız çeşitlilikte gözlemleyebilecekleri anlamına gelir. Raporlamaya verdiğimiz önemle esnek yapının kesişiminde ortaya çıkan özel raporlar modülümüz, hayal edilebilecek her raporun var edilebileceği anlamına gelir.Yasal Değişimlere Anında Uyum Sağlayan Boss Sayesinde, Gözünüz Arkada Kalmasın

Gerek sektör bazındaki, gerek genel uygulamalardaki değişimler söz konusu olduğunda kulağımız daima açık. Yasanın ve devlet uygulamalarının uğradığı değişiklikleri daima takip ediyoruz ve işinizi aksatmamak için derhal çözümlerimize uyguluyoruz.

Yasal düzenlemeler dışındaki sektörünüzde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara karşı da, her zaman yeni geliştirmelerle Boss'u güçlendirmeye devam ediyoruz.
e-Devlet Çözümlerinin Avantajları
 

 Maliyetleriniz azalır.
 (Kağıt, mürekkep, zarf, postalama, arşivleme ve mutabakat vb.)
 

 Faturalarınızı daha hızlı hazırlarsınız.
 Zamandan tasarruf etmiş olursunuz.
   Faturalarınızın kaybolma riski olmaz.    Tahsilatlarınızı hızlandırırsınız.
   İstediğiniz zaman eski faturalarınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz    Faturalarınız dijital ortamda arşivlenir.
   Fatura saklama iş yükü ve maliyetinden kurtulursunuz.    Muhasebe sisteminiz ile entegre edebilirsiniz
   Çevre dostudur.    Müşterilerle ve satıcılarla mutabakat yapmanızı kolaylaştırır.