Makale Arşivi

Trend Micro CSC GRUP Kurumsal İş Ortağı

BT güvenliği alanında küresel bir lider olan Trend Micro, dijital bilgi alışverişi yapabilmeleri için dünyayı şirketler ve tüketiciler için güvenli bir yer haline getiren güvenlik çözümleri geliştirir. 25 yılı aşkın güvenlik deneyimiyle sunucu güvenliği, bulut güvenliği ve küçük ölçekli işletme içerik güvenliğinde pazar lideri olarak tanınmaktadır.

Trend Micro, sunduğu çözümler son kullanıcıları kullandıkları bütün cihazlarda korur, modern veri merkezlerinde güvenliği optimize eder ve ağları hedefe yönelik saldırılara karşı emniyet altına alır. Yeni hedefleri daha hızlı durdurabilen, ihlalleri daha iyi tespit edebilen ve verileri fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında koruyabilen birinci sınıf istemci-sunucu, ağ ve bulut tabanlı koruma çözümleri sunar.

Gücünü Trend Micro™ Smart Protection Network™ küresel tehdit istihbaratı sisteminden alan güvenlik çözümleri, dünya üzerinde 1200'ü aşkın güvenlik uzmanı tarafından desteklenmektedir. Trend Micro’nun Türkiye’deki iş ortağı olan CSC GRUP, müşterilerine bilgi güvenliği ve yönetiminde yardımcı olmaktadır.

Müşterinin ağındaki sensörlerden alınan yerel istihbarat ile bir araya getirilen bulut tabanlı algılama ve ilişkilendirme teknolojilerimizden alınan genel tehdit istihbaratı hedefe yönelik saldırıları saptamak ve bu saldırılara karşı koruma sağlamak için çalışır.

Entegre koruma değerli verilerinizin gizliliğinden ve koruma altında olduğundan emin olacak şekilde, organizasyon genelinde bağlam bilinçliliği sağlar.