Makale Arşivi

Restoran Otomasyonları

Restaurant Express Programı restoran, cafe, bar, sosyal tesis ve gece kulübü gibi masa ve adisyon sistemi gereken işletmeler için özel olarak hazırlanmıştır.

Masa sipariş sisteminin yanında Self Servis ve Paket Sipariş modelleri ile çalışmaktadır. Restoran Otomasyonu Yazılımı'mız yeni nesil dokunmatik ekranların sürükle bırak teknolojisine uygun olarak geliştirilmiştir.

Bu sayede programın kabiliyeti artmış, kullanıcıya çok karmaşık gelen sipariş alma ve hesap kesme işlemleri çok basit hale getirilmiştir.

Parçalı ödeme ve alman usulü gibi farklı ödeme yöntemlerini kolaylaştıran altyapısı ile bilgisayar bilmeyen kullanıcılar bile çok kısa sürede sistemi öğrenebilmekte ve sisteme kolayca adapte olabilmektedir.

Kaliteli yazılım geliştirme araçları ile hazırladığımız Restoran Otomasyon Sistemi'miz hızlı ve sorunsuz çalışmaktadır.

Bu sayede en yoğun olduğunuz zamanlarda bile sizi yarı yolda bırakmaz. Mutfak fişlerini eksiksiz iletir, siparişleri eksiksiz tutar. Mekanın ve katların durumuna göre yapılan proje çalışmasından sonra ihtiyacınıza ve bütçenize uygun sistemler önerilir.

Dokunmatik Ekran ve (veya) El Terminalli sistemin yanında termal yazıcılar, mutfak ve adisyon kesim noktaları düşünülerek projelendirilir.