Makale Arşivi

Sunucu Uygulamaları

HP ProLiant Sunucu çevre yönetimini merkezileştirmek için bir çözüm gerekiyor mu?

HP Insight Control fiziksel ve sanal sunucuların üstün merkezi yönetim gücüyle sonuçlanan, gerekli sunucu yönetim deneyimi sağlar. Dağıtmak ve hızlı bir şekilde sunucu güç tüketimi ve performansı optimize etmek için, HP ProLiant Sunucular için olan Insight Denetimi'ni kullanabilirsiniz.

Microsoft® Windows®, Red Hat® ve SUSE® Linux® çalıştıran HP sunucularını yönetebilirsiniz , VMware® ESXi ™ ve Microsoft Hyper-V® ortamlar gibi. HP Insight Control HP yazılım ürünleri ile değil, aynı zamanda Microsoft System Center ve VMware vCenter ™ gibi önde gelen üçüncü parti kurumsal yönetim konsolları ile bütünleştirir. Bağımsız lisanslar yoluyla veya HP ProLiant Sunucular ve BladeSystem ile HP Insight Denetimi'ni satın alabilirsiniz.

Basit iş yüklerinden, kritik iş yüklerine kadar, firmaların ihtiyaç duydukları uygulamalara ve performansa yönelik ölçeklenebilir sunucu sistemleri sunuyoruz.

CSC GRUP olarak konusunda uzman sertifikalı, satış öncesi ve satış sonrası teknik kadromuz ile kurumların uçtan uca sunucu beklentilerini karşılamaktayız.

BT Hizmet sunumunu hızlandırmak ve performansı arttırmak için, her zaman doğru iş yükü için doğru sistemler tercih edilmesi önemlidir.