Makale Arşivi

Danışmanlık Hizmetleri

CSC GRUP Danışmanlık Servisimiz, büyük ve orta ölçekli organizasyonların, bilgi teknolojilerini kullanarak bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Danışmanlarımızın farklı alanlarda elde ettikleri tecrübeleri bu yapının içine katarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olması hedeflenmektedir. Vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm yeni teknoloji avantajlarını müşterilerimize sunmaktır.

Danışmanlık Servisi’mizin verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerinin hızlandırılması ve verimliliklerinin arttırılması hedeflenmektedir.

 

 

Proje Yönetim Hizmetleri
Csc Grup Teknoloji Hizmetleri BT Altyapı projeleri ile ilgili ‘Proje Yönetimi, değerlendirilmesi, kurulması ve geliştirilmesi konularında geniş bir tecrübeye sahiptir.
   

Konsolidasyon
Bilgi Yönetiminde En Önemli Kavram Konsolidasyon'dur. İhtiyaçlar doğrultusunda kaynakların verimli ve etkin kullanılması adına, sanalllaştırma ve konsolidasyon hizmetleri sunmaktayız. Günümüz BT altyapılarında yaygın kullanılan sunucu, veri depolama ve network sistemlerinin verimlilik ve etkin kullanımını arttırma adına çözümler sunuyoruz.
   

İş Sürekliliği
Kurumların iş kritik uygulamalarının veya tüm BT altyapısının yedekliliğinin ve sürekliliğinin sağlanması adına çözümler sunuyoruz.

Ağ Teknolojileri
Sözleşmeli müşterilerin genel yazılım ve donanım envanterleri güncel olarak tutularak, servis kalitesi ve hızı artırılır.
   

Bilgi Güvenliği
Günümüz dünyasında etkili işleyen bir bilgi güvenliği olmadan hiçbir kurum veya kuruluş varlığını uzun süre koruyamaz. Kurumların bilgi güvenliğinin arttırılması ve olası tehtidlerin en aza indirgenmesi adına uzman ekiplerimizde danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
   

Microsoft İş teknolojileri
Csc Grup olarak deneyimli kadromuz ile, küçük, orta ve büyük ölçekli firmalar için en doğru Microsoft back office uygulama entegrasyonunu gerçekleştirmekteyiz.