Trend Micro CSC GRUP Kurumsal İş Ortağı

BT güvenliği alanında küresel bir lider olan Trend Micro, dijital bilgi alışverişi yapabilmeleri için dünyayı şirketler ve tüketiciler için güvenli bir yer haline getiren güvenlik çözümleri geliştirir. 25 yılı aşkın güvenlik deneyimiyle sunucu güvenliği, bulut güvenliği ve küçük ölçekli işletme içerik güvenliğinde pazar lideri olarak tanınmaktadır.

Trend Micro, sunduğu çözümler son kullanıcıları kullandıkları bütün cihazlarda korur, modern veri merkezlerinde güvenliği optimize eder ve ağları hedefe yönelik saldırılara karşı emniyet altına alır. Yeni hedefleri daha hızlı durdurabilen, ihlalleri daha iyi tespit edebilen ve verileri fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında koruyabilen birinci sınıf istemci-sunucu, ağ ve bulut tabanlı koruma çözümleri sunar.

Gücünü Trend Micro™ Smart Protection Network™ küresel tehdit istihbaratı sisteminden alan güvenlik çözümleri, dünya üzerinde 1200'ü aşkın güvenlik uzmanı tarafından desteklenmektedir. Trend Micro’nun Türkiye’deki iş ortağı olan CSC GRUP, müşterilerine bilgi güvenliği ve yönetiminde yardımcı olmaktadır.

Müşterinin ağındaki sensörlerden alınan yerel istihbarat ile bir araya getirilen bulut tabanlı algılama ve ilişkilendirme teknolojilerimizden alınan genel tehdit istihbaratı hedefe yönelik saldırıları saptamak ve bu saldırılara karşı koruma sağlamak için çalışır.

Entegre koruma değerli verilerinizin gizliliğinden ve koruma altında olduğundan emin olacak şekilde, organizasyon genelinde bağlam bilinçliliği sağlar.

Akıllı, basit ve uygun güvenlik

Mobil, sosyal ve işbirliğine dayalı yaşam tarzlarımız teknolojiyi evde, iş yerinde ve bu ikisinin arasındaki yerlerde kullanma şeklimizi baştan aşağı değiştirmektedir. Cihazlarımızın, kişisel bilgilerimizin ve kurumsal verilerimizin güvenliğini sağlamak, ailelerimizi çevrimiçi korumak ve çalışanlarımızın verimli kalmalarını sağlamak, tüm o yeni teknolojilerin bize sunabilecekleri avantajlardan yararlanmak ve riski en aza indirgemek istiyoruz ve buna ihtiyacımız var.

Trend Micro Akıllı Koruma Stratejisi aşağıdaki özellikleri sayesinde tüm bunları yapmaktadır:

 • Katmanlı, akıllı ve gerçek zamanlı çalışan akıllı koruma
 • Amaca yönelik tasarlanmış, dağıtması kolay ve sistem kaynakları üzerine yük bindirmeyen, yönetmesi kolay koruma
 • Yeni teknolojilere uyum sağlayacak ve yeni tehdit eğilimlerini ön görebilecek şekilde, dinamik ortama ayak uyduran güvenlik

Masaüstü & Dizüstü
Bilgisayar Koruması

 

Mac Koruması

 

Mobil Koruma

   

Trend Micro Internet Security 10

 • Tehlikeli web sitelerini engeller
 • Kimlik bilgileri hırsızlığına karşı koruma sağlar
 • Çocuklara çevrimiçi koruma sağlar
 

Mac® için Trend Micro Antivirus

 • Tehlikeli web sitelerini engeller
 • Sosyal Medyada gizliliğinizi korur
 • Güvenli gezinme sağlar
  Trend Micro Android ve iOS için Mobile Security
 • Kötü amaçlı uygulamaları durdurun
 • Pilinizin ömrünü uzatın
 • Verilerinizi yedekleyin

Akıllı
Katmanlı, akıllı ve gerçek zamanlı çalışan akıllı koruma

 

Basit
Amaca yönelik tasarlanmış, dağıtması kolay ve sistem kaynakları üzerine yük bindirmeyen, yönetmesi kolay koruma

 

Uygun Güvenlik
Yeni teknolojilere uyum sağlayacak ve yeni tehdit eğilimlerini ön görebilecek şekilde, dinamik ortama ayak uyduran güvenlik

 

TOP