Bay.t Entegre Yazılımları

BAY.t Entegre, KOBİ'lerin iş süreçlerinin her aşamasına cevap verecek, tüm modülleri entegre olan bilgi yönetim sistemidir.

Standart Paket, her işletmenin rahatlıkla kullanabileceği, içerisinde olmazsa olmaz modülleri barındıran, kolay kullanımla hızınıza hız katacak Bayt Entegre Ticari Programının omurgasıdır.

Kalitenin bir ayrıcalık değil bir hak olduğu düşüncesiyle standart paket içeriği ötesinde, Sms Gönderimi, Plasiyer Takibi, Yönetici Konsolu gibi özellikleri de paket içeriğine ekleyerek, standardın da bir adım önündedir.

   

Standart Paket

Stok, Masraf/Hizmet, Depo, Cari, Fatura, Kasa

Temel Paket

Stok, Masraf/Hizmet, Depo, Cari, Fatura, Kasa

Pro Temel Paket

Stok, Masraf/Hizmet, Depo, Barkodlu Çalışma, Cari, Sipariş, Fatura, Çek/Senet, Kasa, Banka

Pro Standart Paket

Stok, Masraf/Hizmet, Depo, Barkodlu Çalışma, Cari, Sipariş, Fatura, Çek/Senet, Kasa, Banka

Program Bilgileri

Stok

Bu bölümden gerçek usulde vergiye tabi olmayan çiftçilerden satın alınan tarımsal ve hayvansal ürünler için müstahsil makbuzu düzenleyebilir, yazdırabilir, gerektiğinde eski makbuz kayıtlarınıza ulaşarak düzeltme yapabilirsiniz. Kayıt sırasında tüm kontroller yapılarak, cari, stok hareket kayıtları ve muhasebe fişi anında otomatik oluşur. Satış irsaliyesi veya satış siparişi olarak, daha önce işlediğiniz kayıtları tekrar giriş yapmanıza gerek kalmadan müstahsil makbuzunuza aktarabilirsiniz.

Hizmet / Masraf

Bu bölüm mal, masraf ve hizmet kavramlarını ayırmak, kullanıcıların gerçek yaşamda karşılaştıkları işlemleri daha kolay bilgisayar ortamına yansıtmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

Örneğin işletmemize ait kargo, kırtasiye, yemek, telefon, elektrik, pos kesintileri gibi giderlerimizi, kira, banka, servis hizmetleri gibi gelirlerimizi kasa veya bankadan kolayca işleyebiliriz. Bu masraf veya hizmet işlemlerini detayları ile izleyebilir, gruplandırma yöntemi ile işletmemizin masraf ve hizmet gelirlerini görebiliriz.

Depo

Stoklarımızın hareketlerini depo bazında takip edebilmek, depo bazında ürünlerimizi izleyebilme ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır.

İstediğiniz kadar depo ile çalışabilir depo bazında veya tüm depo toplamları ile stoklarınızı ve bakiyelerini izleyebilirsiniz.

Minimum-maksimum stok seviye uyarıları ile depo bazında veya genel ikazlar ile işletmenin ihtiyaç fazlası stok alması veya stokların bitmeden uyarılması, istenirse işlemi durdurması sağlanmaktadır.

Sipariş

Bay.t Entegre ile müşterilerinizin verdiği siparişleri, sizin alış siparişlerinizi detaylı olarak takip edebilirsiniz. Düzenlediğiniz alış ya da satış siparişlerinizin hem irsaliye hemde direkt fatura olarak teslimat işlemini yapabilirsiniz. Siparişlerinizin tamamını tek tarihte ve tek irsaliye/fatura ile yada ayrı ayrı tarihlerde ve ayrı ayrı irsaliye/fatura ile teslimat işlemi yapabilirsiniz.

Sisteminiz birden fazla seferde teslimat işlemi yapılan siparişlerin teslim edilen adedini, ve kalan adedini takip eder. Zengin içerik bilgileri ve size özel kullanım kolaylıkları ile görmek istediğiniz her şey, pratik kullanım ile hizmetinizde. Mal ve Hizmet/masraf kalemlerinizi ayrı satırlarda işleyebilirsiniz. Mal bazında farklı ödeme planı, depo, döviz, iskonto, KDV uygulanabilir.

Cari

Carinin nüfus, özel günleri, kefil bilgileri, banka, yetkili, internet adresi vs. çok detaylı bilgilerini tutabilir, istediğiniz gruplandırmalar yapabilir, isteğinize uygun dökümler alabilirsiniz. Özel günlerde SMS gönderebilirsiniz.

Bir cariden çeşitli evrak tipleri (çek-senet-nakit-banka havale vs) ile yapılan tahsilat veya ödemeleri tek ekrandan girişi yapılarak bu ödeme veya tahsilatların ortalama vade-gün ve vade farkı miktarlarını anında izleyebilirsiniz.

Risk Kontrolleri, açık hesap (bakiye + irsaliye), çek senet olarak ayrı takip edilebilir, risk aşımı durumunda ikaz verdirilebilir veya işlem durdurulabilir.

Cariye ait tüm parasal işlemleri toplu olarak yıllık ve aylık değerler ile tek bir sayfada görme, analiz etme imkanı bulunmaktadır.

Cariye veya cari gurubuna özel, ödeme planı, tarih kriterlerinde alış satış fiyatları oluşturulabilir, hareket sırasında ürün fiyatlarının otomatik gelmesi sağlanabilir.

Cari kart üzerinden, hareketlere, ekstrelere, analiz sayfasına, aylık ve döviz toplamlarına, fiyat bilgilerine, devir fişlerine ulaşılabilir. Kart üzerinden cari hareketlerine ulaşabilir, isterseniz burada değişiklik yapabilirsiniz.

Banka

Bankalarınızı banka, şube ve hesap olarak ayrı ayrı açıp izleyebilirsiniz. Banka hesabınızdan yapılan masraf kesintilerini (pos masrafı, hesap işletim ücreti vs.) Ya da girişi yapılan gelirlerinizi (repo geliri, fon geliri vs..) Banka gelir fişi ya da Banka Gider fişi aracılığıyla Hizmet/Masraf kartlarınıza işleyebilir, Gelir ya da Gidere dönüştürebilirsiniz. Yerel, raporlama ve işlem dövizi cinsinden, bankaya ait tüm işlemleri toplu olarak,yıllık ve aylık değerler ile tek bir sayfada görme, analiz etme imkanı bulunmaktadır.

Kasa

Günlük hayatta kullandığınız tüm nakit işlemlerinizi kasa hareketi olarak bulabileceksiniz. İstediğiniz kadar kasa tanımlayabilir ve aralarındaki nakit transferlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Cari kart açmak istemediğiniz masraflarınızı (telefon, elektrik, kırtasiye, maaşlar vs.) kasadan ödeyebilir, giderlerinizi masraf kartlarından izleyebilirsiniz.

Bir kasada tüm döviz işlemleri takip edilebileceği gibi, ayrı kasalarda da izlenebilir. Kasa işlemleri yetki verilen personel tarafından yapılabilir. Onay tarihi öncesine işlemler kısıtlanabilir. Yerel, raporlama ve işlem dövizi cinsinden, kasaya ait tüm işlemleri toplu olarak, yıllık ve aylık değerler ile tek bir sayfada görme, analiz etme imkanı bulunmaktadır.

Dövizli Çalışma

Yerel para birimi gibi kolay ve hızlı döviz kullanımı BAY.t Entegre programının en güçlü özelliklerindendir.

BAY.t Entegre'de tüm işlemlerinizi cari işlem, evraktaki döviz, yerel ve raporlama olmak üzere 4 ayrı döviz cinsinden izleyebilirsiniz. Tüm bölümlerde işlemlerin yapıldığı döviz cinsinden bağımsız olarak, farklı döviz cinsinden cari hareket kaydı oluşturabilirsiniz. Örneğin tek fiş kaydı ile kasanıza Dolar tahsilatı yaparak cari hesabınıza Euro işleyebilirsiniz.

Renk & Beden & Gruplu Stok

Bu modül, bir stok kartına bağlı alt stok kartların olduğu bir grup yapısı içermektedir. Gruplu stok kullanan her işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Stok Parametrelerinden gerekli grup tanımlamaları yapılarak, bir stok kartına bağlı alt stok kartları oluşturulmaktadır.

Mühtahsil

Bu bölümden gerçek usulde vergiye tabi olmayan çiftçilerden satın alınan tarımsal ve hayvansal ürünler için müstahsil makbuzu düzenleyebilir, yazdırabilir, gerekdiğinde eski makbuz kayıtlarınıza ulaşarak düzeltme yapabilirsiniz. Kayıt sırasında tüm kontroller yapılarak, cari, stok hareket kayıtları ve muhasebe fişi anında otomatik oluşur.

Satış irsaliyesi veya satış siparişi olarak, daha önce işlediğiniz kayıtları tekrar giriş yapmanıza gerek kalmadan müstahsil makbuzunuza aktarabilirsiniz.

Ek Modüller

İrsaliye ve Fatura üzerinde Hizmet/Masraf kartları kullanılarak, Fatura lle gerçekleşmiş olan masraf ve gelirlerinizi stoktan bağımsız Masraf ve Diğer gelirler olarak işleyebilirsiniz.

İrsaliye ve Fatura üzerinde, stok kartına bağlı olan ödeme planı yada cari kartın üzerinden alacağınız ödeme planını kullanabileceğiniz gibi, Fatura/İrsaliye üzerinde bağımsız ödeme planı yada tek vade tarihi kullanabilirsiniz. Fatura satırlarında farklı ürüne ait çok detaylı bilgileri satırda izleyebilir, istemediğiniz bilgilerin görülmesini engelleyebilirsiniz.

Fiyat kartları kullanım kolaylığı ile, cariye özel koşullarda fatura düzenleyebilirsiniz. Kredi kartı, nakit, açık hesap ödeme tipi seçenekleri ile entegre tahsilat yapabilirsiniz. Birden fazla irsaliyeyi, birden fazla sipariş kalemini güncel ve evraktaki kur değerinden bir faturada toplayabilirsiniz. Faturasız ve faturalı irsaliyelerin takibi, sevk edilen ve edilmemiş siparişlerin izlenmesi sağlanabilir.

Alış Faturası, Yurtiçi Satış Faturası, Yurt Dışı Satış Faturası, Tevkifatlı Alış Faturası, Tevkifatlı Satış Faturası, Fiyat Farkı Alış Faturası, Fiyat Farkı Satış Faturası, Proforma Alış Faturası, Proforma Satış Faturası, Alış İade Faturası, Yurt İçi Satış İade Faturası, Yurt Dışı Satış İade Faturası. Fiyat kartarı kullanım kolaylığı ile cariye özel koşullarda fatura düzenleyebilirsiniz.

Ticari işlemlerinizde kullandığınız tüm Bordro türleri mevcuttur. Firma ve Müşteri bordroları olarak, bu işlemleri pratik yaşamdaki kullanım kolaylığında ve her birini kendine ait bölümlerden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bordro ile girişi yapılan her çek/senet bir kart olarak saklanır, Daha sonra bu çek/senet kartları üzerinden son pozisyonu ve geçmişteki tüm hareketleri izlenebilir, ödeme, yaşlandırma, reeskont, vadesinde kur farkı raporları alabilirsiniz.

Gelişkin Kontroller sayesinde; Hareket sırasında sadece uygun pozisyondaki çek/senetler gelir (Örnek: Takastan tahsil işlemi sırasında, tüm takastaki çekler değil sadece ilgili banka takasındaki çekler gelir vs..) böylece hata yapma riskiniz ortadan kalkar ufak ama baş ağrıtacak sorunlarla uğraşarak vakit kaybetmezsiniz.

Bordro satırlarında farklı döviz tipleri kullanabilirsiniz. Bordro satırlarındaki kur alanına değerin manuel veya kur tablosundan gelmesi sağlanabilir. Evrak kapama işlemi ile sağlıklı vade farkı hesaplanır. Bordrodaki çek/senetlerin ortalama vadesi-günü, vade farkı ve oranı izlenebilir.Bordro satırlarındaki çek/senedin cari işlem dövizi cinsinden karşılığı izlenebilir.

Muhasebe bölümü; Tek Düzen Muhasebe Sistemine tabi mükelleflerin veya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin mükelleflerinin işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmesi için kolay ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmıştır. Muhasebe fişlerinin kullanılmasında veri girişini hızlandıran ve kolay ulaşılan araçlar bulunmaktadır. Örnek olarak; Satır ekleme, KDV hesaplama. Yeni firma kaydında standart (7/A - 7/B) hesap planlarının yanı sıra sektörel bazda hazırlanmış hesap planları oluşturulmaktadır.

Muhasebe fişlerinin tamamında, tanımlanan KDV oranlarına ve KDV hesaplarına göre dahil yada hariç KDV hesaplanması yapılabilmektedir. Bu işlem sadece bir tuşa basarak yapılmakta ve matrah satırındaki açıklama bilgisi ile beraber, KDV satırının tamamı otomatik oluşturularak cursor, 3. satıra gitmektedir. Muhasebe fişinde araya satır eklenebilmektedir. Muhasebe fişlerinde üst satır alan bilgisi kopyalanmaktadır. Muhasebe fişleri birleştirme işlemi yapılmaktadır. Birleştirme işlemi, Günlük, 10 Günlük ve Birleşik Fiş olarak yapılmaktadır.

Birleştirme sonrası muhasebe fişlerinin bağlı oldukları hareket fişlerindeki güncelleme işlemi birleşik fiş içerisinde de güncellenmektedir. Bir hareket fişinin muhasebe entegrasyonu sonucu oluşmuş muhasebe fişi birleştirme işlemine tabi tutulmuş olduğu durumda, eğer istenirse birleşik fiş içerisinden çıkarılması ve kendisine ait tek muhasebe fişi oluşturulması da mümkündür. Silinen bir Hareket fişinin muhasebe kayıtları birleşik fiş içerisinde olduğu durumlarda da eğer istenirse silinmektedir.

Beyannameler menüsünde;

 • KDV Beyannamesi 1,
 • KDV Beyannamesi 2,
 • Muhtasar Beyanname, bulunmaktadır.

Beyannameler manuel düzenlendiği gibi istenildiğinde gerekli tanımlamalar yapılarak otomatik olarak oluşturulmaktadır.

Beyannamelerin, Muhasebe veya İşletme defteri kayıtlarından oluşturulması mümkündür.

Eğer istenirse Parametrelerden işaretlenerek, 1 nolu KDV Beyannamesinde matrahlardan Hesaplanan KDV nin hareketler ile karşılaştırılması ve fark var ise uyarı verilmesi ihtiyacı da karşılanmaktadır.

KDV Beyannamesi 1 de, Aylık KDV devri muhasebe entegrasyonu yapılmaktadır. Beyannamelerden, e-beyanname düzenlenebilmektedir. KDV Beyannamesi 1 de, Önceki Dönemden Devreden KDV, otomatik olarak gelmektedir.

Personel bölümünde, işletmenin bordro işlemlerinin tamamını takip etmesi ve yasal gerekli evrakların düzenlenmesi mümkündür. Personel sicil kartları, personellere ait detaylı bilgilerinin girilmesine olanak sağlar. Personelin bakmakla yükümlü olduğu kişilerle ilgili Personel Sicili Kartı Aile Bilgileri bölümüne sayısız giriş yapılabilme olanağı bulunmaktadır. Bu aile bireylerine ait Vizite Kağıdı (Eş ve Çocuk), Vizite Kağıdı (Anne, Baba, Eş ve Çocuk) düzenlenebilmektedir.

Aynı personellerin, sezonluk işyerlerinde sürekli olarak giriş çıkış işlemlerinin, aynı sicil kartları kullanılarak takip edilmesi mümkündür. Bir personelin aynı dönem içerisinde işten çıkıp tekrar işe girmesi sonrası aynı cari kart kullanılarak puantaj işlemlerine devam edilebilmektedir. Personellere ait ücret hesaplamaları Net Ücretten Brüt Ücrete, Brüt Ücretten Net Ücrete yapılabilmektedir. Toplu olarak personel ücretlerine zam yapılacağı gibi istenilen oranda da yapılan zammı geri almak mümkündür. Puantaj işlemleri tekli veya çoklu olarak yapılmaktadır.

Puantaj fişi içerisinde puantajın Mahiyeti bulunmaktadır. Bildirimi yapılan puantajın hangi mahiyette bildirim yapıldığının bilgisi program içerisinde de takip edilebilmektedir. İşyeri Kartı ile bir firmanın birden çok işyerinin aynı firma içerisinde personel işlemleri takip edilebilmektedir.

Bu bölümde İşletme Defterine tabii mükelleflerin kayıtları tutulmaktadır. Firma kaydında İşletme kartları eğer istenirse tanımlı olarak gelmektedir. Tanımlı İşletme Kartları arasına istenirse sınırsız sayıda yeni kartlar eklenebilmektedir. İşletme Defteri Hareketleri;

 • Gider Kayıtları,
 • Gelir Kayıtları,
 • Dönem Başı Envanter,
 • Dönem Sonu Envanter,
 • Hesap Özeti'nden oluşmaktadır.

İşletme Kartlarında Miktar ve Birim tanımlamaları bulunmaktadır. İşletme Defteri Gelir ve Gider Kayıtlarında yapılan işlemlerin Ödeme Tipleri bulunmaktadır. Kredi kartı ile yapılan satışların tutarlarının takibi yapılmakta, bu tutar KDV Beyannamesi üzerine otomatik olarak gelmektedir.  Alış veya Satış İade işlemlerinin takibi yapılmakta, KDV Beyannamesi üzerine otomatik olarak gelmektedir. Hesap Özetine değerler hesaplanarak gelir. Gelen bu değerler arasında, Dönem Sonu Mal Mevcudu, değiştirilerek yeniden hesap özeti almak mümkündür.

Bu bölüm Sabit Kıymetlerin takibini rahatlıkla yapabilme imkanı sağlamaktadır. Sabit Kıymet Kartları üzerinde yapılan tanımlamalar ile Sabit Kıymetlerin Alış ve Satış işlemlerinin muhasebe entegrasyonları yapılabilmektedir.

Satış işleminde oluşan kar yada zararın, muhasebe entegrasyonu esnasında Birikmiş Amortismanlar hesaplanıp, ilgili kar zarar hesabına atılması da satış muhasebe entegrasyonunda yapılmaktadır.

Normal ve Kısıtlı uygulama süresine göre amortisman takibi mümkündür. Yıllık, Üç Aylık, Aylık, Amortisman dönemleri kullanılarak amortisman takibi mümkündür.

Normal ve Azalan Bakiyeler, hesaplama şekilleri kullanılabilir. Sabit Kıymet Kartı üzerinde Sabit Kıymetin Resminin ekleneceği alan bulunmaktadır.

Amortisman Fişi kullanılarak istenilen dönemlere ait amortismanlar fiş üzerine otomatik getirilerek amortisman giderlerinin tek mahsup fişine yada her amortisman gideri için ayrı muhasebe fişine muhasebe entegrasyonları yapılabilmektedir.

Üretim yapan işletmelerdeki temel amaç ve ihtiyaçlar. Anlık hammadde, yarı mamul ve mamul miktarlarının bilinmesi ve bu değerlerine göre yarı mamul veya mamul üretiminin gerçekleştirilebilmesi için malzeme ihtiyaçlarının planlanması.

Hammadde, yarı mamul ve mamul hareketlerinin izlenebilmesi. Üretim sırasında hammadde ve yarı mamullerde oluşan fire hareketlerinin takibi, Üretilecek mamule ait ön maliyetlerinin tespiti ile siparişin karşılanması, Tüm safhalarda miktar ve tutar bazında hareketlerin izlenmesi, ihtiyaçların analizleri, Üretim reçetesinin esnek kullanım imkanı sayesinde;

 • Ara mamullerin üretimden girişi,
 • Sabit (üretilecek miktardan bağımsız ) malzeme veya giderlerin tanımlanabilmesi,
 • Normal fire uygulamasının yanında, sabit (üretilecek miktardan bağımsız) fire olarak malzemelerin tanımlanabilmesi,
 • Masraf/Hizmet kartlarının kullanımı avantajı ile malzeme haricindeki gider kalemlerinin ayrı izlenebilmesi.

Satış sonrası servis hizmeti veren firmaların yoğun iş temposuna uygun olarak hazırlanmış programda, kullanıcı yetki tanımları ile tamire gelen cihazların iş süreçlerini izleyebilme, gerektiğinde tamire onay verilmesi, garanti dahilindeki ürünlerin takibi, peryodik bakım sözleşmeleri, görüşme takiplerinin kayıt altına alındığı, faturalama, cari borç-alacak, stok takiplerinin yapıldığı entegre bir çözümdür.

Servise kabul edilen cihazların seri numarası ve garanti sürelerinin takibi yapılmaktadır. Çok sık oluşan arızaları ve bu arızalarda yapılacak işlemleri ve fiyatlarını tanımlayarak hatalı veya eksik servis hizmetini engelleyebilir, istenirse standart fiyat uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Servise alınan cihazların kim tarafından teslim alındığı, onaylandığı, garantiye gönderildiği, teslim edildiği bilgileri tarih ve saat bazında izlenerek, servis hizmetindeki gecikmeler varsa izlenebilmektedir.

Servis işlemlerinin tüm aşamaları, "onay bekliyor, işlem görüyor, garantide, parça bekliyor, faturalandı, tamir bitti, teslim edildi, iptal edildi " olarak izlenebilir. Telefon ile yapılan görüşmeler, iş takipleri "görüşme Takip Formu" ile kayıt altına alınarak, görüşmelerin takip edilmesi ve sonlandırılması sağlanır. Bakım anlaşması olan müşterilerin cihazlarının, servis tarihlerinin ve serviste yapılacak işlemlerin tanımlandığı "Bakım Sözleşmeleri" ile iş planlamanızı çok kolay yapabileceksiniz.

Mağazaya gelen müşteriyi bekletmemek, basit, hızlı kullanımı sağlamak için tek bir ekranda tüm taksit işlerinin takip edilmesi ve tüm işlemlerin bu ekrandan yapılması sağlanmıştır. Taksitlerinizin ödemelerini sıralı, ortalama vade veya vade sonuna Kredi Kartı, senet veya çek alabilirsiniz.

Senetlerinizi parçalı olarak tahsil edebilir, senetten kalan bakiyeleri "Taksit Satış/İzleme" ekranından ve raporlardan takip edebilirsiniz. Bir veya daha fazla taksitlerinizi Kredi kartı veya Havale ile tahsil edebilirsiniz.

Taksit sözleşmeniz, takside karşılık aldığınız evraklar, her türlü tahsilat makbuzlarınız istediğiniz dizayn ile hazırlanarak bastırılabilir. Tüm döviz cinslerinden taksitlendirme ve tahsilat işlemlerin yapılabilmesi, Kasalarınızın tüm döviz cinslerinden bakiyelerinin anlık takibi ve raporları, Geciken taksit alacaklarınızın listelenmesi, ihbar mektupları, SMS modülü ile carilerin özel günlerinde, bakiyelerini hatırlatmada, ödenmemiş çek-senet ve taksit tahsilatlarında cep telefonlarına mesaj gönderebilirsiniz.

Taksitlendirme işlemi sırasında oluşan vade farkını izleyerek isterseniz taksitlere yansıtabilirsiniz. Müşterileriniz hakkında istihbarat ve detay bilgileri tutabilirsiniz. Taksitle satılan malın iadesinde; istenilen taksitlerden düşülmesi, iade yerine mal verme amaçlı müşteriye puan kullandırmak işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

Yazar kasa kullanan Marketlerin temel ihtiyacı olan stok giriş-çıkış işlemlerini, yazar kasalardaki satış işlemlerinin takibi, stok-fiyat güncellemelerini yapabilmeleri için hazırlanmıştır. Yazar kasaya stok ve fiyat bilgileri gönderebilir, Yazar kasadan satılan ürünleri adet ve fiyatları ile alarak, perakende satış faturası ile stoklarınızdan düşmesini sağlayabilir.

Kasalardan yapılan satışları ayrı veya toplu olarak izleyebilir, Kasalardaki satışları departman (temel gıda, tekel, vs) bazında anında izleyebilir, Kasalardaki satışları KDV oranlarına göre anında izleyebilir, Yazar kasa iletişiminde tüm seri portları (Com1-2 vs) kullanabilir, Tartılabilir ürünleri ve PLU tuşları kullanımları için parametreleri tanımlayabilir, Barkodu olmayan ürünleri tanımlayarak anında barkod etiketi bastırabilir.

Bankalarınızı banka, şube ve hesap olarak ayrı ayrı açıp izleyebilirsiniz. Banka hesabınızdan yapılan masraf kesintilerini (pos masrafı, hesap işletim ücreti vs.) Ya da girişi yapılan gelirlerinizi (repo geliri, fon geliri vs..) Banka gelir fişi yada Banka Gider fişi aracılığıyla Hizmet/Masraf kartlarınıza işleyebilir, Gelir yada Gidere dönüştürebilirsiniz.

TOP