Neden Bay-t?

BAY.t Boss, hızla büyüyen işletmelerin artan ve karmaşıklaşan ihtiyaçlarına çözümler üretmek için, son teknolojinin sunduğu tüm imkanları altyapısında barındırır halde tasarlanmıştır. Tarafımızdan sürekli geliştirilip zenginleştirilişiyle, her yeni gelişmeye ve ihtiyacınıza ayak uydurmaya hazır, kendiniz ve işletmeniz için arzuladığınız yüksek hedeflere ulaşmanız için zaruri bir araçtır.

 

 
Modüler yapı ile maliyet avantajı

BAY.t BOSS’un modüler yapısı ile kendi istedikleri ürünlerden oluşan paketi ihtiyaçları doğrultusunda oluşturabilen firmalar, ihtiyaç duymadıkları modülleri satın almak zorunda kalmayacak bu sayede program içeriğindeki gereksiz karmaşıklıktan kurtularak, kullanmayacakları ürünlere verecekleri paralardan tasarruf edecekler.

Stok yönetimi, maliyet ve karlılık analizleri

BAY.t BOSS Alış ve satışlarında maksimum karlılığa ulaşmanız için size yol göstericilik yapar. Maliyetlerinizin nereden oluştuğunu bir bakışta görebilek, ayrıca doğru zamanda, bütçenize en uygun alım şartlarıyla alım yapabilecek olmanız rekabetçi piyasada sizi öne çıkaracaktır.

 
Finans yönetimi ile minimum tahsilat riski

BAY.t BOSS çözümleri ile risk faktörü pek çok boyutta takip edilir. Borçlarınızın takibinde ve alacaklarınızın minimum riskli kalmasında size destek sağlar.

Detaylı finansal raporlar sayesinde vadesine uygun tahsilat ve ödeme takibi sağlanması size nakit akış yönetiminde önemli bir güç olacaktır. BAY.t BOSS sizin için finansal yönetim anlamında tüm ihtiyaçlarınızı belirler ve buna ilişkin kararlar alınmasını sağlar.

Ekonomik e-dönüşüm çözümleri

BAY.t BOSS’un ürün içeriğinde mevcut olan e-Devlet çözümleri sayesinde, entegrasyonlu e-Devlet çalışmalarının (e-Fatura,e-Arşiv), portalda çalışmanın ek iş külfetine göre farklarını gören kullanıcılar için hem kolaylığı hem makul fiyatları ile vazgeçilmez olacaktır.

Ayrıca mobile ile entegre çalışabilen e-Devlet sistemi kullanıcıların dışarda da e-fatura ve e-Arşiv Faturalarında yer ve zaman bağımsız online-offlie çalışabilmesini sağlayacaktır.

Kiralanabilir e-Dönüşüm çözümümüz sayesinde(e-Fatura,e-Arşiv), e-Devlet çözümlerine fazla bütçe ayırmadan yasal yükümlülüklerinizi gerçekleştirmiş olursunuz.

 
İhtiyacınıza uygun özel rapor seçenekleri

İşletmenizin durumunu sınırsız çeşitlilikte gözlemleyebileceğiniz anlamına gelir. Raporlamaya verdiğimiz önemle esnek yapının kesişiminde ortaya çıkan özel raporlar modülümüz, hayal edebileceğiniz her raporun var edilebileceği anlamına gelir.

Dokunmatik ÖKC entegrasyonlu hızlı satış çözümleri

Online ya da offline çalışan perakende PCPos uygulamamız NonStopShop’tan, mobil uygulama ve raporlama pratiklerimize kadar bir çok çözümü içinde barındırır.

 

 
Sınırsız Potansiyelde Özel Tasarım Raporlar

Özel tasarım rapor seçenekleri, işletmelerin durumunu sınırsız çeşitlilikte gözlemleyebilecekleri anlamına gelir. Raporlamaya verdiğimiz önemle esnek yapının kesişiminde ortaya çıkan özel raporlar modülümüz, hayal edilebilecek her raporun var edilebileceği anlamına gelir.

 

Yasal Değişimlere Anında Uyum Sağlayan Boss Sayesinde, Gözünüz Arkada Kalmasın

Gerek sektör bazındaki, gerek genel uygulamalardaki değişimler söz konusu olduğunda kulağımız daima açık. Yasanın ve devlet uygulamalarının uğradığı değişiklikleri daima takip ediyoruz ve işinizi aksatmamak için derhal çözümlerimize uyguluyoruz.

Yasal düzenlemeler dışındaki sektörünüzde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara karşı da, her zaman yeni geliştirmelerle Boss'u güçlendirmeye devam ediyoruz.

e-Devlet Çözümlerinin Avantajları

 Maliyetleriniz azalır.
 (Kağıt, mürekkep, zarf, postalama, arşivleme ve mutabakat vb.)

 Faturalarınızı daha hızlı hazırlarsınız.
 Zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

   Faturalarınızın kaybolma riski olmaz.  Tahsilatlarınızı hızlandırırsınız.
   İstediğiniz zaman eski faturalarınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz  Faturalarınız dijital ortamda arşivlenir.
   Fatura saklama iş yükü ve maliyetinden kurtulursunuz.  Muhasebe sisteminiz ile entegre edebilirsiniz
   Çevre dostudur.  Müşterilerle ve satıcılarla mutabakat yapmanızı kolaylaştırır.

 e-Devlet Dönüşümleri Kimleri Kapsıyor?

 NE ZAMAN   NASIL  KİMLER MÜKELLEF ZORUNLULUK 
 01/07/2020  zorunlu  Brüt Satış Hasılatı 5 Milyon TL ve Üzeri e-fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-Defter Saklama
 01/07/2020  zorunlu  EPDK Lisanslı Şirketler (bayiler dahil) – ÖTV I  e-fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-Defter Saklama, e-İrsaliye
 01/07/2020  zorunlu  Motorlu Taşıtlar (imal, ithal, bayiler) – ÖTV III  e-fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-Defter Saklama
 01/01/2020  zorunlu  İnternet Aracılığı İle satış kiralama işlerine internet siteleri yoluyla aracılık edenler  e-fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-Defter Saklama
 01/07/2020  zorunlu  internet reklamları yayınlayan internet reklam hizmet aracıları  e-fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-Defter Saklama
 01/01/2020  zorunlu  Komisyoncu veya Tüccar Olarak Sebze – Meyve Ticareti Yapanlar  e-fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-Defter Saklama
 01/07/2020  zorunlu  Bavul Ticareti Yapan Firmalar  e-fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-Defter Saklama
 01/01/2020  zorunlu  Vergi Mükellefi olmayanlara düzenlenecek 30 bin TL’yi aşan faturalar  e-Arşiv Fatura
 01/01/2020  zorunlu  Vergi Mükellefi olanlara düzenlenecek 5 bin TL’yi aşan faturalar  e-Arşiv Fatura
 01/07/2020  zorunlu  Vergi Mükellefi olmayanlara düzenlenecek 30 bin TL’yi aşan faturalar  e-İrsaliye
 01/07/2020  zorunlu  e-Fatura Mükellefi Olup Tüm Malların imal, ithal ve ana bayisi şeklinde pazarlamasını yapan firmalar  e-İrsaliye
 01/07/2020  zorunlu  e-Fatura Mükellefi Olup Şekerin (Beyaz şeker, Yarı Beyaz Şeker..) İmalini yapan mükellefler  e-İrsaliye
 01/07/2020  zorunlu  e- Fatura Mükellefi Olup Demir ve Çelik ile Demir ve Çelikten Eşya İmal, İthal ve İhracı Faaliyetleri  e-İrsaliye
 01/07/2020  zorunlu  e-Fatura Mükellefi Olup Gübre Takip Sistemi'ne Kayıtlı Kullanıcılar  e-İrsaliye
 01/01/2020  zorunlu  Bağımsız Denetime Tabi Olan Şirketler  e-Defter
 01/07/2020  zorunlu   Tüm e-Defter Mükellefleri  e-Defter Saklama
TOP