Sms Yazılımları

Toplu SMS; firmaların, kurumların, şahısların, dernek ve oda üyelerinin, müşterilerinin, dostlarının gsm numaralarına internet üzerinden cep telefonundan veya bilgisayarlarındaki programı kullanarak duyuru, reklam, tebrik, tanıtım mesajlarını toplu olarak gönderdikleri sistemdir.

Ticari İşletmeler için Toplu SMS; müşterilerinize hızlı bilgilendirme mesajı geçmenizi ve ürünlerinizin kampanya, duyuru ve tanıtımını en güvenilir biçimde ve doğrudan hedef kitleye yapmanızı sağlar.

Sivil Toplum Örgütleri için Toplu SMS; günümüzde aktif yaşam ve iş temposu içerisinde, üyelerine daha etkin biçimde ulaşmak isteyen dernekler, siyasi partiler, belediyeler, vakıflar ve diğer sivil toplum kuruluşları Toplu SMS sistemlerimizi aktif biçimde kullanmaktadırlar.

Bireyler için Toplu SMS; yakınlarınıza çeşitli duyuru (doğum günü, düğün davetiyesi, toplantı vb) özel etkinlik ve duyurularınızı en ekonomik ve hızlı biçimde duyurulmasını sağlar.

 

Hedef Kitlenize Mesajınızı Bir de Resimli, Hareketli Gönderin Fark Yaratın…

Toplu MMS, bir kısa mesaj içerisine ses, video ve resim gibi öğeler eklemenizi mümkün kılan mesajlaşma servisidir.

Görsellerin algıda yarattığı etki yazıya göre çok daha fazladır.

Siz de mesajlarınızı daha özgün ve akılda kalıcı hale getirmek istiyorsanız Toplu MMS tam size göre.

Teknolojik altyapımız sayesinde gönderim raporlarınızı saniyeler hızında ve tüm detaylarıyla anında alırsınız.

Raporlarınızı çok detaylı alır, isterseniz grafik olarak görüntületebilirsiniz. Üstelik, raporlarınızı dilediğiniz filtrelerle istediğiniz email hesabınıza yönlendirir, RSS okuyucusu ile raporlarınızı alabilirsiniz.

7/365 Destek Çağrı Merkezimizden her konuda destek alabilirsiniz.

Operayon birimlerimize 0 380 523 13 80 telefon numaramız, info@cscgrup.com email adresimiz üzerinden erişebilirsiniz.

Her şirkette Excel var ve her uygulama Excel’e çıktı veriyor!

Gönderim yaparken başka bir ortama geçmenize gerek yok!

Excel ürünü ile SMS gönderimlerini çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

     
NEDEN TOPLU SMS ?   TOPLU SMS İle Neler Yapılabilir ?   YAZILIM DESTEĞİ APİ
  • Diğer iletişim sistemlerine göre daha ucuzdur.
  • %100 ulaşma garantisi vardır.
  • Gönderilen mesajın okunma ihtimali daha fazladır.
  • Kontrolü kolaydır.
  • Zamanlanabilir yapısı sayesinde unutma, kaybetme gibi riskleri tamamen yok edebilir...
 
  • Kandil,bayram,yılbaşı ve doğum günü kutlamaları,
  • Öğretmen ve personel duyuruları,
  • Veli toplantıları,
  • Toplantı duyuruları,
  • Çeşitli hatırlatmalar...
  Api kodlarımızı yazılımlarınıza entegre ederek yazılımınızı geliştirebilir ve yazılımlarınızın içinden SMS gönderimi sağlayabilirsiniz.

Kurumsal SMS gönderimi çözümlerimiz hakkında...

Günümüzde, reklam, tanıtım ve duyuru ihtiyaçlarının en ekonomik ve etkin biçimde çözen işletme ve kurumların öne çıktığı ve rakiplerine nazaran pozitif şekilde ayrıştığı bir süreç yaşıyoruz. Toplu SMS sistemimizi kullanarak sizlerde bu ihtiyacınızı en ekonomik biçimde giderebilir, etkin ve pro aktif bir tanıtım ve duyuru sistemine kavuşabilirsiniz.

GSM şirketlerinin, 1 hafta ya da 1 ay süreyle geçerli olan ve dönem sonunda kullanmadığınız SMS'lerin silindiği SMS paketlerinden sıkıldınız mı? Sadece tek yöne değil her yöne dilediğiniz şekilde SMS gönderebildiğiniz ve dönem sonunda silinmeyen SMS paketlerimi kullanmak istiyorsunuz? Üstelik bunu en ekonomik fiyatlarla yapmak için doğru yerdesiniz. Dilerseniz, SMS'lerinize "Originatör" tanımı vererek "başlıklı" ya da "isimli" tabir edilen SMS'ler de gönderebilirsiniz.

Ticari işletmeler, okullar, dershaneler, her türlü sivil toplum örgütleri, anında ve etkin iletişim ihtiyacını duyan tüm bireyler, sistemimizden ücretsiz üyelik alarak iletişim, duyuru, tanıtım ve reklam ihtiyaçlarını giderebilir.

Girişimcilere de destek veriyoruz. Benim çevrem geniş, bende SMS paketi satışı yapmak istiyorum diyorsanız, Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçin, ya da iletişim formunda bize yazın sizi arayalım. Sistemimiz bünyesinde vereceğimiz alt bayilik sistemi kapsamında Size bağlı bayiler edinerek ve SMS paketi satışı yaparak önemli boyutlarda alternatif kazanç elde edebilirsiniz.

Diğer SMS firmalarına ve SMS sitelerine de APİ yoluyla SMS satışımız bulunmaktadır. Detaylı bilgi için Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

TOP